Як вишивати бісером фото
Ось вже й готова схема з фото для вишивки бісером, і куплені всі матеріали та підручні засоби, а Ви налаштовані більш ніж оптимістично, і вже бачите, як на стіні у Вашій вітальні почесно висить вишитий власноруч сімейний портрет бісером.
Але тут виникає таке запитання: “як вишивати бісером фото“? У цій статті я детально опишу техніку вишивання, поділюся маленькими хитрощами, і підкажу на що варто звернути увагу в процесі вишивки портрета.
Отже, спочатку підготуйте своє робоче місце. Слід зазначити, що вишивка бісером це трудомістка кропітка праця, і в першу чергу втомлюються не так Ваші руки, як очі. Тому організуйте свій робочий простір так, щоб він був максимально освітлений штучним світлом (якщо вишивати передбачається вечорами).
Далі тумба або стіл на якому працюватимете. Враховуйте, що в процесі вишивання ваші бісеринки можуть випадати з рук. Тому рекомендовано застелити стіл білою (або просто світлою) тканиною, щоб при випаданні бісерини з голки, Ви легко могли її відшукати на світлій поверхні столу. Плюс до всього, бісер, при ударі об стіл накритий тканиною, не так сильно «відскакуватимуть» від поверхні, як амортизував би від дерева, пластику, скла. Відповідно, шанс, що бісер «пострибає» кудись на підлогу, куди менший, ніж якби поверхня була не застелена тканиною.
І так, робоче місце готове, тканина зап’ялена в квадратні або прямокутні п’яльця, бісер розсипаний по мисках, тарілочках або просто насипаний невеликими порціями на білу матерію – тепер можна приступити до самого процесу створення картини, портрета бісером.
Як вишивати бісером фото:
Є кілька технік вишивки бісером. У наступній статті я детально опишу та проілюструю кожну з них. А саме у цій статті хочу зробити акцент на одній з технік, найпоширенішої і, на мій погляд однієї з простих – це монастирський шов. За технікою виконання цей прийом практично ідентичний вишивці хрестом. І, якщо Ви знайомі з вишиванням фото картин хрестом – то проблем і труднощів у вишиванні монастирським швом у Вас не виникне. Суть техніки полягає в тому, що стібки лягають по діагоналі, і на кожен стібок з лицьового боку нанизується бісеринка. З виворітного боку канви, габардини стібки повинні лягати вертикально.
Детальний опис техніки “монастирський шов”
- Кріпимо голку з ниткою і виводимо її на лицьову сторону полотна на якому вишиваємо портрет, або будь-яку другу картину бісером
- Нанизуємо на голку потрібну бісеринку, і по діагоналі повертаємо голку назад на тильний бік тканини
- Коли голка виявилася назад з тильного (заднього) боку полотна, ми вертикально проводимо голку вгору або вниз (залежно від того, з якого боку почали вишивати) і знову виводимо її (нитку з голкою) на лицьову сторону. li>
- Далі повторюємося: діагонально на лицьовій стороні нанизуємо бісер, вертикально заводимо на тильну сторону.
Сподіваємося, що після прочитання статті у вас не виникне труднощів при створенні своїх шедеврів.
Студія портретної фотовишивки ArtPix пропонує свої послуги у:
створенні схем фото для вишивки бісером
розробці схем фото для вишивки хрестом
машинної вишивки портретів по фотографії
алмазної вишивки фото
Творіть прекрасне разом із нами!