Вишита весільна метрика

Вишита весільна метрика

Сім’я народжується саме тоді, коли документи скріплені підписами, а на пальчиках засяють обручки. Найщасливіший день народження сім’ї можна зафіксувати на фотографіях, а шикарна висота весільна метрика доповнить арсенал перших сімейних портретів.

Фотовишивка яскраво перенесе весільний настрій фотореалістичним зображенням, яке виткане на якісному матеріалі за допомогою сучасного вишивального обладнання.

Вишита метрика, це оригінальне рішення для збереження пам’ятної дати. Завдяки послузі нашого салону «фотовишивка із застосуванням шаблонів та колажу», винуватці урочистостей можуть виглядати в абсолютно непередбачуваних образах. Як додаток до розкішного вбрання нареченого і нареченої, на метриці гармонійно виглядатимуть весільні атрибути: лімузин, шампанське, букет нареченої, обручки. І як без вишитої пам’ятної дати.

Якщо Ви хочете зробити молодятам приємний, пам’ятний і дуже потрібний подарунок – то вишита весільна метрика це ідеальний варіант. А наші майстри приймуть до увазі усі Ваші побажання щодо виконання роботи:

– фотовишивка може бути виконана в монохромному стилі або бути різнокольоровою;

– додаткові шаблони та колажі, знаки та образи по фен-шуй;

– побажання молодятам;

– сімейні обереги, молитви.

Сімейне щастя будується з роками, коли проходиш усі труднощі та перешкоди разом. Існує поняття, що чим частіше щось бачиш, забути про це неможливо. Тому важливий і щасливий день народження сім’ї повинен завжди бути на увазі. Гарну, вміло виготовлену вишивку, приємно повісити на стіну, прикрасивши нею кімнату.

Щоб замовити весільну метрику, необхідно заповнити форму замовлення, додавши якісні портрети молодят.

Унікальність такого способу в тому, що немає необхідності нам надсилати фотографії з весілля. Для цього досить якісних портретів молодих, а далі справа техніки. Досвідчені майстри зроблять над образами «чарівні» маневри за допомогою комп’ютерної обробки фотографій, потім створять спеціальну схему для вишивки. Після копіткої роботи над створенням схем, за справу візьметься сучасна вишивальна машина і дуже швидко вишиє Вашу метрику.

Ціни на комп’ютерну вишивку досить низькі порівняно з ручною вишивкою.

Наша студія виробляє чудові портрети на сучасному вишивальному устаткуванні. Фотореалістичні зображення, вишиті гладдю або хрестом за технікою photostich, користуються величезною популярністю як серед молоді, так і старшого покоління.

  • вишита дитяча метрика – чудовий перший подарунок для малюка, де зображено портрет та дату народження малюка
  • вишитий сімейний портрет – поєднає на полотні докупи всю сім’ю
  • вишивка старих фото – найзворушливіший подарунок для старшого покоління.

Студія приймає індивідуальні замовлення на виготовлення схем для ручної вишивки портретів. Завдяки точним розробкам фахівців вишивати за такими схемами просто і легко.

Вишита весільна метрика, це не просто гарна картина, яка прикрасить стіни рідної оселі. Це насамперед сімейна цінність, дорога пам’ять та втілення майбутнього щасливого сімейного життя.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp