Купити схему бісером

Купити схему бісером

Де купити схему бісером? – таким питанням задається кожна рукодільниця, яка вирішила спробувати себе у захоплюючій творчості вишивання. Як бути, якщо численні магазини пропонують великий асортимент готових схем, але жодна з картин не зачіпає Вас за живе? Вишивання бісером – це процес, що йде з глибини душі і тому важливо буквально закохатися у зображення, щоб терпляче та із задоволенням перенести її на полотно. Найкраще рішення – замовити індивідуальну схему. Це можуть бути два варіанти:

Картинка на будь-яку тему 

– Якщо Вам сподобався випадково побачений знімок у журналі.
– Або Ви хочете зробити подарунок з унікальним зображенням.
– У Вас збереглася стара листівка, і Ви мрієте розшити її сюжет
– Вам подобаються картини певного художника

 Фото портрет 

– Якщо Ви вирішили зробити подарунок коханій людині
– Або задумали вишити свій власний образ
– А може, хочете мати бісерний портрет кумира

 

Студія портретної фото вишивки АртПікс спеціалізується на створенні схем для вишивки бісером:

– часткові схеми для вишивання бісером

– схеми для повного зашивання

– кругові схеми бісером, класичні схеми

– Змішані схеми (бісер + муліне)

Надсилайте вибране зображення нам. Наші майстри створять для Вас високоякісну реалістичну схему, перенесуть її на полотно та укомплектують легендою (розшифруванням символів схеми та підбором бісеру). При виборі ескізу майте на увазі, що це має бути велике зображення гарної якості без дефектів. Не забудьте вкласти в лист заявку, в якій слід зазначити:

  • Розмір (А2, А3, А4 або будь-який інший)
  • Формат (повна або часткова вишивка)
  • Контактні дані та адреса для пересилання

Так само, для простоти та зручності, Ви можете скористатися формою замовлення.

Вам залишиться найприємніша частина роботи – пришивати намистинки до надрукованого на тканині малюнку і насолоджуватися процесом. Бісерне вишивання чимось нагадує звичайну вишивку хрестиком, чи алмазну мозаїку, тому освоїти його не складно. Навіть можна сказати, що вишивка бісером набагато простіша за вишивання хрестом.

Якщо Ви поки що не плануєте займатися рукоділлям, але Вас полонила ідея вишитого портрета або картини, ми також готові стати Вашими вірними помічниками у здійсненні мрії мати фото вишивку, а також у виборі оригінального, ексклюзивного подарунка Вашим рідним, близьким або просто друзям. Замовте нам машинну вишивку портрета, і Ви приємно здивуєтеся якості виконання та реалістичності зображення.

Отже, будь-який Ваш задум – купити схему бісером, замовити готовий потрет хрестиком або гладдю, придбати набір для алмазної вишивки по фото, – ми із задоволенням втілимо в життя.

Ви переконаєтесь у тому, що працювати з нами легко, зручно, вигідно та надійно!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp