Як вишити фото за схемою

Як вишити фото за схемою

Мистецтво вишивання приваблює все більше шанувальників і питання «як вишити фото за схемою» часто з’являється на просторах інтернету. Намалювати картину на полотні фарбами – це одне, а вишити її нитками – щось зовсім інше, не менш захоплююче та прекрасне заняття. Це і предмет інтер’єру, і сувенір до пам’ятної дати, і добрий наказ дорогим людям.

Особливої популярності набула вишивка по фото. Звичайними паперовими фотографіями зараз нікого не здивуєш, а настінні фотопортрети давно вийшли з моди. А ось портрет нитками – це щось унікальне та неповторне. Тільки завдання це непросте, адже самостійно перевести схему вишивки на полотно досить складно.

Мастериця має два варіанти вирішення проблеми – замовити готову схему для вишивки або зробити її самостійно. У першому випадку вам достатньо вибрати фото, надіслати його електронний варіант нам на розгляд і після узгодження всіх деталей зробити оплату. Протягом трьох-п’яти днів на вашу електронну адресу прийде готова схема у форматі jpeg та символьна схема з ключами. Якщо ви захочете разом зі схемою отримати набір для вишивки (канву та муліне), ми із задоволенням вам все це передамо. Великий плюс замовлення готової схеми в економії часу та сил. Отримавши комп’ютерну модель майбутньої картини, можна спокійно розпочинати роботу.

Другий варіант – самостійне виготовлення схеми для вишивання. Інтернет пропонує безліч програм, освоївши які можна впоратися із цим завданням поодинці. Але врахуйте, доведеться повозитися і з обробкою фотографії в графічному редакторі, і з підбором кольорів, і з форматуванням розміру. Із плюсів такого рішення – економія коштів.

Як зробити – замовити схему фахівцям або зробити самій, вирішувати вам. Але не забудьте ще про один важливий нюанс – правильний вибір вихідної фотографії. Не кожен знімок, навіть якщо він вам подобається і дуже дорогий, підійде для створення портрета нитками. На нашому сайті Ви можете ознайомитись з рекомендаціями щодо вибору фотографії для вишивки будь-якої з технік. Ще один важливий момент – це кількість людей на полотні, канві. Якщо зробити підсумок – я б, виходячи зі свого невеликого досвіду, рекомендувала вишивати одну людину не менше, ніж на розмірі 20 на 30 см. А, якщо говорити про бісер – то тут на одну людину, вірніше на портретний варіант – це А3 формат, не менше.

Можливо Ви шукали фото на дереві, портрети в стилі Севесо, Мурчіано і в казковому стилі?

Звертайтеся до нас, ми проконсультуємо, відповімо на запитання, ви дізнаєтесь, як вишити фото за схемою.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp