Виробники матеріалів для машинної вишивки

Виробники матеріалів для машинної вишивки

Створити загальний топ-10 або топ-20 провідних виробників матеріалів для машинної вишивки дуже складно. По-перше, тому що їх справді дуже багато. По-друге, тому що й самих матеріалів, які використовуються як розхідники під час вишивки фото теж досить велика кількість. Як правило, компанії – виробники спеціалізуються на якомусь одному чи кількох видах витратного матеріалу. Навряд чи можна знайти компанію, яка пропонує всі види сировини та матеріалів, які так чи інакше, що застосовуються при вишивці за допомогою машин.

До основних витратних матеріалів , без яких просто неможливо уявити комп’ютерного вишивання, відносяться нитки, голки, флізелін, водорозчинні плівки, термоклейові плівки, терморуйнівні матеріали, об’ємна піна, тканина структурована, плівки кольорові ПВХ, тканини для вишивки , різні неткані матеріали та ін. Цей список можна продовжувати дуже довго, відповідно і виробників даних матеріалів не менше. Одним з найвідоміших у світі виробників матеріалів для машинної вишивки є німецька компанія GUNOLD. Продукція німецького виробника відрізняється не лише високою якістю, а й широким асортиментом. Це якраз той унікальний випадок, коли один виробник фактично готовий запропонувати все необхідне для машинної вишивки.. Вся продукція виготовляється згідно з європейськими стандартами екологічної безпеки. Тобто ваші вироби з використанням ниток та інших витратних матеріалів виробництва GUNOLD відрізнятимуться не лише красою та яскравістю, а й високою екологічністю та безпекою.

Ще один німецький виробник вишивальних ниток – це група АМАНН (AMANN GROUP). Компанія працює на ринку понад 150 років і за цей час не лише не втратила, а й зміцнила свої лідерські позиції. Нитки від Аман – це буйство фарб і відтінків. Ще один величезний плюс вишивальним ниткам Аман – еластичність. У порівнянні з вишивальними нитками конкурентів, за критерієм «пружність та еластичність» – Аманн стійко посідає перші позиції. Вишивка портретів нитками Амман має властивість як розтягуватися, так і стягуватися назад, у первісний вигляд.

Безперечно лідером з виробництва високоякісних вишивальних ниток, є компанія Мадейра (Madeira). Ця класична, шестишарова вишивальна нитка, зроблена з якісної єгипетської бавовни. Головними властивостями вишивальних ниток Мадейра є незвичайна м’якість, ніжний блиск матовий і спокійний перелив. Вишивання нитками Мадейра, довго радуватиме око власника готового виробу.

Одним із важливих матеріалів, що дозволяє створювати якісну фото вишивку портретів, декоративні рядки та аплікації – це стабілізатор. Серед найпопулярніших виробників стабілізаторів для вишивання виділяється компанія Мадейра (Madeira). Зміцнюючі матеріали виробництва Мадейра (Madeira) вирізняються високою якістю. Вишивка фото  із застосуванням зміцнювальних матеріалів німецького виробника, буде відрізнятися високою якістю їх виконання.

А якщо ви хочете, щоб відрізнявся рельєфністю і опуклістю, рекомендуємо звернути увагу на об’ємну піну PUFFY виробництва STICMA.

На нашому сайті Ви можете замовити фото на дереві,  вишитий портрет (машинна вишивка), або розробку схеми по фото для вишивки хрестиком або схему бісером по фото

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp