Розробка схем

Машинна, алмазна вишивка, хрестом, бісером

Студія портретної фото вишивки “ArtPix” спеціалізується на створенні дизайнів та розробці схеми вишивки по фото.

Ми раді запропонувати Вам наступні види послуг:

 • машинна вишивка по фотографії
  Цей унікальний виріб стане пам’ятною річчю та гарним предметом інтер’єру. Уявіть собі яскравий портрет людини, виконаний не фарбами, а нитками. Таке зображення випромінюватиме особливу енергетику та тепло. Весь процес відбувається на високотехнологічному обладнанні, тому не займає багато часу. Достатньо вибрати відповідне фото, погодити з майстрами параметри та кольорову гаму і незабаром ви станете володарем чудового портрету, єдиного у своєму роді. Це може бути як ваш особистий портрет, так і пам’ятний та дорогий подарунок близькій людині.
 • створення дизайну для машинної фото вишивки
  Ця послуга стане цікавою для власників вишивальних машин. Якщо ви хочете самостійно вишити портрет, але при цьому не маєте абсолютно ніякого досвіду у створенні дизайнів по фотографії – не засмучуйтесь: ми розробимо бажаний Вами дизайн під зазначені параметри Вашої вишивальної машини. Також, за бажанням замовника, ми доповнимо оригінальне зображення цікавими деталями: це можуть бути стильні головні убори, незвичайні предмети гардеробу, написи або ігрові елементи для дитячого знімку.
 • розробка схеми вишивки фото для вишивки хрестом (варіанти кольоровості: кольорова, сепія, Ч.Б.)
  Для тих, хто захоплюється вишивкою хрестом та хоче вишити картину, портрет своїми руками, ми розробимо готову схему. Це складна і кропітка робота, яка потребує спеціальних знань та навичок. Наш багатий досвід роботи дозволяє розробляти такі схеми на найвищому рівні. Ми розрахуємо розмір канви, підберемо муліне, кількість мотків та номерів, зробимо точний ескіз із правильними пропорціями, відкоригуємо форму, кольори, контрастність, а головне, заощадимо ваш час.
 • алмазна вишивка по фото / картинці (комплектація наборів)
  Унікальна новинка у світі рукоділля не залишила байдужими навіть самих рукоділок. Картини, фото портрети в алмазній техніці, в якомусь роді можна порівняти з вишивкою бісером. Єдиною відмінністю є те, що Вам не знадобиться ні нитка, ні голка. Акрилові багатогранні камені – алмази клеяться на полотно – липку основу. Каміньчик за камінчиком – і в результаті виходить незвичайної краси картина.
Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp