Портрет бісером

Портрет бісером

Усім нам час від часу доводиться вибирати та дарувати подарунки. Здавалося б, що може бути простіше! Численні сувенірні лавки пропонують найбагатший асортимент подарунків на будь-який смак та гаманець. Однак, якщо мова заходить про значну людину, чи то чоловік, батьки, дитина чи начальник, хочеться подарувати таку річ, яка поєднуватиме в собі красу, престиж, ексклюзивність та унікальність. А головне – порадує та приємно здивує дорогу людину.

Всі ці якості вдало поєднує в собі портрет бісером по фото. Уявіть собі маленькі кольорові бусинки, майстерно зібрані таким чином, що відображають знайоме обличчя! Яке це ніжне відображення, адже саме сонячне світло струмує по картині, зітканій із витончених скель. Яку порцію кохання та ласки отримає людина, прийнявши із Ваших рук цей елегантний подарунок. Вишивання картини чи то хрестом, чи камінням, на кшталт ювелірного мистецтва. Це тонка робота, в яку входить не тільки ретельне промальовування схеми портрета, а й підбір мініатюрних бусинок потрібних форм, розмірів та відтінків.

Незважаючи на те, що техніка вишивки дозволяють створити шедевр бісеринами швидше в порівнянні з вишивкою вручну, машинне бісероплетіння також відноситься до популярного напряму хенд-мейд. Від речі ручної роботи з натуральних матеріалів виходить особлива енергетика, здатна не вичерпуватися і гріти душу довгі роки. Така робота довговічна і згодом може стати фамільною цінністю, що передається з покоління в покоління!

Саме такі роботи виконує Студія портретної фотовишивки ArtPix. У своїй практиці ми використовуємо якісні матеріали, прислухаємось до побажань замовників та формуємо гнучке ціноутворення. Також ми пропонуємо придбати все, що потрібно для цієї цікавої творчості. Окрім схем під вишивання бісером, ми робимо персональні схеми для ручної вишивки по фотографії (хрестом).

Таким чином, співпраця з нами буде корисна Вам, якщо:

  • Ви хочете замовити схему для вишивки бісером
  • Хочете замовити душевний та оригінальний подарунок дорогій Вам людині у вигляді машинної вишивки фото
  • Потребуєте індивідуальної схеми для ручної вишивки по фотографії
  • Хочете викласти картину з допомогою страз-алмазів

Замовлення послуги або товару Ви можете зробити на нашому сайті лише за декілька кліків. Якщо у Вас є запитання, Ви хочете замовити схему по фото і вишити портрет бісером, в такому разі для отримання більш детальної інформації телефонуйте, ми із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp