Вишивка з фотографії

Вишивка з фотографії

Хочете здивувати незвичайним та дуже оригінальним подарунком рідних чи друзів? Може, хочете створити найнезвичайніший сувенір своїми руками? Тоді варіант вишивка із фотографії, це те, що Вам потрібно!

Супер унікальний процес фотовишивки на сучасному вишивальному обладнанні дозволяє досягти феноменальних результатів. Фотореалістичне зображення переноситься з паперу на тканий матеріал звичайним вишиванням. І це не дива.

Сьогодні дуже популярне вишивання хрестиком досягло висот. Тепер можна прикрасити вишиванням не тільки одяг та предмети побуту, але й створити унікальний портрет, дитячу метрику, весільну метрику і навіть вишити портрет зі старих, потертих фотографій. Завдяки точним професійним підрахункам та створенню необхідних схем, вишити складну картину тепер реально. Головне, мати бажання та навички вишивання.

Але якщо таких навичок немає, а Ви прихильник народного мистецтва і хочете підкорити рідних іменним подарунком, тоді наша пропозиція саме для Вас.

Вишивку з фотографії можуть зробити професійні вишивальниці на спеціальному обладнанні. Причому вони свою роботу роблять якісно та швидко. Результат перевершить всі очікування.

Що потрібно для замовлення фотовишивки?

  • уважно ознайомиться з рекомендаціями щодо підбору фотографії, з яких робитиметься шедевр
  • вибрати якісне фото для вишивки і надіслати його нам електронною поштою
  • сфантазувати розмір майбутньої картини та передати нам результат
  • очікувати оригінальний презент найближчим часом

Якщо Ви все ж таки майстриня і готові самі вишити фотографію, тоді ми вітаємо Вас у розділі замовлень схем для вишивання. Це неодмінний атрибут для складного та точного вишивання. Крім необхідних схем, наші майстри будуть раді надати допомогу порадою та рекомендаціями щодо застосування матеріалів. Кожен наш клієнт отримає всю необхідну інформацію по роботі, щоб заняття приносило радість та задоволення.

Отримати консультацію та поставити необхідні питання можна за телефонами сайту чи написати на artpix@ukr.net.

Вже вирішили, якою буде Ваша вишивка з фотографії? Яку кімнату зможете прикрасити сімейним портретом, майстерно вишитим вмілими руками? А може, Ви чекаєте найрадіснішого і найсвітлішого свята Різдва, щоб зробити рідним незвичайний і значущий подарунок? Знайте, що такий презент залишить у серцях теплі спогади на довгі роки.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp