Вишивка по фотографії

Вишивка по фотографії

Що подарувати – завжди актуальне та проблемне питання. Добре, якщо можна запитати у винуватців урочистостей, про який презент вони мріють.

У такому разі, отримавши перелік «потрібних подарунків» – питання про його вибір відпадає саме собою. А якщо спитати немає можливості? Адже не завжди можна спитати. У шефа, наприклад, не спитаєш.

А буває і спитаєш, а у відповідь нічого зрозумілого. Сам потенційний отримувач презента іноді сам не знає, що хоче. Або просто “соромиться” озвучити свої бажання. І на Ваше запитання відповідає: «Ну я не знаю. Що-небудь на Ваш розсуд».

І якщо винуватець не особливо вибагливий, питання дару – не велика проблема. Адже в рунеті мільйон інтернет магазинів, які пропонують різноманітні подарунки.

А ось вибір чогось дійсно оригінального стає справжньою дилемою тоді, коли людина має все.

вишивка по фотографії

 Студія фото вишивки портретів ArtPix – пропонує Вам оригінальне рішення – вишивка по фотографії у подарунок

Фото вишите – це незвичайне і справді ексклюзивне рішення. Чи то подарунок на весілля, чи на День Народження, на ювілей, на народження дитини – у всіх випадках вишитий портрет – це чудовий, оригінальний подарунок.

Ви йдете на весілля? Вишивка весільної метрики саме враз!!! Весільна метрика буде молодою як нагадування про урочистий день одруження, про день коли вони тільки починали свій спільний шлях. Такий оригінальний подарунок як весільна метрика буде, мабуть, найдорожчим подарунком у день весілля.

Вишитий сімейний портрет – відмінний сюрприз чоловікові/дружині. Сімейна фото вишивка – це символ згуртованості, дружності сімейства. Дарувати вишитий сімейний портрет – це найкращий спосіб висловити все своє кохання, повагу до своєї другої половинки. Такий подарунок як вишитий сімейний портрет – мало кого залишить байдужим

 

Бабусі можна презентувати – фото вишивку з відсканованої, старої фотографії.

Напевно, у Вашої бабусі, чи дідуся є стара, затерта до дірок, але така дорога серцю фотографія? Уявіть захоплення, якщо як дар бабусі якщо Ви піднесете їй цю ж фотографію, тільки відреставровану, і вишиту красивими дорогими нитками…

Фото вишивка зі старої фотографії – і питання зняте з порядку денного!

А що подарувати подрузі – рукодільниці? У такому випадку пропонуємо Вам звернути увагу на алмазну вишивку по фото.

На нашому сайті Ви можете замовити схему по фото для вишивки хрестом, схему на полотні бісером або набір алмазної вишивки, і вишити портрет дорогої Вам людини, наповнивши кожен хрестити любов’ю та ніжністю. І нехай Ваша вишивка по фотографії радує Вас, і Ваших близьких.

Також ми пропонуємо Вам фото на дереві, портрети в алмазному стилі, та набори алмазної мозаїки за фото

Творіть прекрасне разом із нами!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp