Програма для вишивки

Програма для вишивки

Чи хотіли б Ви зробити близьких людей трішки щасливішими? Що за питання? Звісно так! А ми можемо Вам у цьому допомогти. Наша студія виконує побажання клієнтів методом чарівної програми для вишивки за Вашою фотографією.

Чому чарівною? Тому що в нашій студії відбуваються справжні перетворення з фотографії у фотореалістичні зображення на тканий матеріал.

Якщо Ваша маленька донечка бажає бачити себе принцесою, будь ласка! Її зображення буде виткане нитками на тканині в образі прекрасної маленької принцеси в шикарній сукні. Може, Ви хочете зробити синочку подарунок у вигляді вишитої фотографії в образі його улюбленого мультгероя? І це нам під силу!

І це ще не все! Ваш вишитий портрет обов*язково прикрасить стіни рідної оселі. Більш того, не просто прикрасить, а підкреслить статки родини та розкіш оздоблення кімнати своїм неперевершеним дизайном. На портреті Ви можете стати величною королевою або королем, графинею або воїном-переможцем. Різні образи створить спец. програма

Порадувати батьків вишитим старим фото, значить показати їм свою любов і повагу. Нашим майстрам знадобляться якісні фотографії, з яких робиться сканування та зображення готове до роботи. Батьки будуть у захваті від такого подарунка, адже вони відчують вашу турботу. Портрет можна зробити як класичним, так і із застосуванням шаблонів.
програма вишивка

Якщо у Вас виникли питання з виготовлення фотовишивки, то швидше телефонуйте нашим майстриням.

Студія пропонує своїм клієнтам широкий вибір для оформлення портретів.

–  Класичний варіант вишитого індивідуального портрета, це дуже оригінальний подарунок для людей, які цінують себе і із задоволенням поставлять своє зображення на стіну в центрі кімнати.

–  Сімейний портрет необхідний кожній сім’ї, де цінують та поважають сімейні цінності, де понад усе гармонія та щасливі пам’ятні хвилини. Сімейна фотографія, вишита нашими досвідченими майстрами, це шедевр, який підкорюватиме вас день у день, рік у рік.

– Вишита дитяча метрика, це чудовий подарунок на довгу пам’ять новонародженій дитині та її батькам. Через роки цей ніжний і чуттєвий подарунок не втратить сенсу, адже народження дитини, це диво, яке треба відобразити на все життя.

– На день народження сім’ї подаруйте ексклюзивний подарунок – вишиту весільну метрику. Зобразити красиву весільну картину, із застосуванням технік «Photostitch» та «Sfumato», по силам нашим професійним вишивальницям. За бажанням до Ваших портретів будуть доповнені весільні атрибути, а наречений і наречена з’являться у розкішному весільному вбранні. Можливі найсміливіші рішення.

Ваші побажання ми враховуємо при складанні схем для вишивки хрестом, схеми вишивки бісером по фотографії, алмазної мозаїки по фото. Ви отримаєте чудовий результат, який підкорить серця тих, кому такий подарунок призначений. Не забувайте, щоб зробити Вас і Ваших близьких трішки щасливішими, існує унікальна програма для вишивки

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp