Машинна вишивка з фотографії

Машинна вишивка з фотографії

Наші пращури передали нам прекрасне ремесло – вишивання хрестиком. Акуратні стібки майстерно переплітаються на тканинній матерії, в результаті виходять красиві візерунки, орнаменти, картини. Сучасні технології досягли вершин у цьому ремеслі і тепер не треба витрачати місяці, а то й роки на копітке вишивання складної картини. Машинна вишивка з фотографії допоможе швидко і якісно перенести фотореалістичне зображення на тканину.

Унікальний спосіб машинної вишивки вперше застосувався у Франції ХІХ столітті. І з того часу невблаганно розвивався у різних країнах. Вишивання хрестиком, це народне мистецтво, яке ніколи не змеркне, а тільки вдосконалюватиметься і процвітатиме.

Тепер можна вишивати не тільки вручну, витрачаючи на цей час та гроші, але й робити замовлення майстрам на швидку якісну комп’ютерну вишивку.

Наша студія пропонує своїм клієнтам унікальну можливість – вишити Ваш портрет по фотографії. Фотореалістичне зображення ідеально точно переноситься на тканий матеріал і займає небагато часу. Ціни на такі роботи значно нижчі, якби вишивка була зроблена вручну.

Машинна вишивка з фотографії виробляється за сучасною технологією «Рhotostich». Досвідчені майстри працюють на сучасному вишивальному устаткуванні, що підвищує якість робіт та знижує витрати часу.

Клієнти, які зробили у нас замовлення, отримують унікальну можливість отримати пам’ятний та дуже оригінальний подарунок собі, своїм близьким та друзям. Адже фотографія – це пам’ять на довгі роки. Але папір дуже швидко втрачає свої якості, а фарби тьмяніють. Фото, вишите на тканині, залишиться на довгі роки у первозданному вигляді, а отже, чудові миті можна зберегти та пронести на довгі роки.

Для замовлення фотовишивки портрета необхідно ознайомитися з рекомендаціями щодо підбору фотографії, потім відправити нам на електронну пошту якісне фото. Наші майстри приймають Ваше замовлення та виконують роботу в короткі терміни.

Ви можете замовити:

– вишивку дитячої метрики

– вишивку весільної метрики

– вишивку сімейного портрета

– вишивку зі страю фотографії

Вишити фотографію можуть досвідчені майстрині власноруч, не вдаючись до допомоги машин. Адже вишивання, це рукоділля, і дуже багатьом приносить задоволення творити чудові картини. Щоб вишити портрет, необхідно дотримуватися точних вказівок наших спеціалістів за певною схемою фото для вишивки. Таку схему варто замовити у нас. Ми зробимо все можливе, щоб робота приносила Вам задоволення, а результат був на найвищому рівні. Якщо схему для вишивки Ви хочете зробити самі, тоді дотримуйтесь точних рекомендацій фахівців.

Вишитий портрет виглядає дуже ефектно та прикрасить стіни будь-якої оселі. У сім’ї, де шанують традиції та поважають предків, обов’язково зберігаються портрети батьків, бабусь, а може, знаменитих родичів. Вам надається чудова можливість подарувати своїм близьким трохи ніжності та любові, вишивши їх портрет на тканині. Такий оригінальний презент залишиться пам’ятним на довгі роки.

Не відмовляйте собі в насолоді милуватися сімейним портретом, який прикрасить Вашу кімнату. Тим більше, що замовити його так просто. Ми ж беремося виконати замовлення своєчасно та якісно за допомогою сучасної машинної вишивки з фотографії.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp