Що подарувати на день народження татові?

Що подарувати на день народження татові?

Вишитий портрет – найкращий з варіантів вирішення проблеми «що подарувати на день народження татові». Тато один, особливий, найулюбленіший. Дарувати йому потрібно по-справжньому особливі презенти, що запам’ятовуються. Тим більше, часом чоловікові набагато складніше догодити, ніж жінці.

Нашим дорогим батькам зовсім не обов’язково шукати щось дороге, помпезне. Адже важливо зробити справді душевний презент. Нехай він буде недорогим подарунком, але зробленим з любов’ю, і від щирого серця

Подарувати можна багато чого, від іонізатора повітря в машину до звичайного спінінга. На день народження татові догодити хочеться на всі сто відсотків. А папуля – він один такий на землі. Адже саме батько найчастіше балував нас цукерками, морозивом та всякими дрібними подарунками. І якщо раніше як подарунок татові ми могли намалювати три квіточки, і дитячим корявеньким почерком підписати намальований “шедевр” – то зараз такий варіант Вас навряд чи влаштує: коханому та дорогому чоловікові – татові, хочеться піднести найкращий подарунок

Саме тому,фотовишивка виступить у ролі ідеального сюрпризу,що подарувати татові на день народження, вишитий портрет по фотографії який передасть всю Вашу щиру любов, всю глибину почуттів, поваги та відданості! Фотовишивка – це не подарунок, куплений у сусідньому супермаркеті нашвидкуруч.

Вишитий портрет батька захопить усіх рідних. Сам цікавий підхід до процесу вибору оригінального та ексклюзивного сюрпризу нікого не залишить байдужим.

Якщо ваш папуля в похилому віці, і в нього вже є онуки, можна сміливо дарувати фото вишивку сімейного портрета: тато – дідусь в оточенні дітей онуків – що може бути оригінальніше?

А можна презентувати батькові взагалі дивовижний портрет: напевно, у Вас у сімейному альбомі є старі фотографії. У тому числі весільні знімки Ваших батьків. На превеликий жаль, згодом, знімки потьмяніли, вицвіли, куточки по-обламувалися, папір покрився подряпинами та потертостями. Але саме ці фотографії є найдорожчими… вони як віконце у минуле для наших батьків…І уявіть захоплення тата, якщо ви подаруєте йому як презент – вишитий портрет зі старої відсканованої фотографії!!! Наші досвідчені майстри – дизайнери професійно реставрують пошкоджений знімок, створять реалістичну схему – і портрет готовий! З досвіду скажу, саме такі подарунки з минулого стають найкращими для наших батьків.
що подарувати татові на день народження, вишита фотографія
Якщо у тата є почуття гумору, цілком можна подарувати щось із серії «Добрий вишитий портрет – шарж». Або веселою фото вишивкою доповнити більш потужний презент.

Кумедним та креативним презентом може стати картина – шаблон у стилі Людовіка ХIV. Батька «одягнуть» у шикарну перуку, незліченні мережива, «всадять» у крісло в тронному залі. А маму, якщо навіть у них немає такої спільної фотографії, «поставлять» поруч. «Подарують» їй дорогий корсет, нескінченні стрічки, кучері, безліч пір’я.

Фото вишивка має величезні можливості відтворити весь Ваш «Родовід у портретах».

Техніка photostich не має жодних обмежень за формою, стилем, розміром зображення. Ця унікальна техніка максимально точно передасть всі фарби і півтони, всю текстур Вашого задуму.

Картина нитками, подарована на іменини татку, обов’язково залишить у його серці теплий слід. Такий презент запам’ятається своєю оригінальністю та тією душевністю, що Ви в нього вклали.

Замовити портрет Ви можете прямо зараз – і нехай питання “що подарувати татові” Вас більше не турбує!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp