Вишивка портрета з фотографії

Вишивка портрета з фотографії

Ви знаєте, що пам’ять безцінна? Коханим людям дуже хочеться подарувати щось безцінне, пам’ятне та оригінальне у день значних дат: ювілей, день народження, річниця. Саме таким подарунком є вишивка портрета за фотографією.

Фотографія, це берегиня пам’яті, дорогоцінних моментів та молодості. Адже саме фото зберігає нас молодими та красивими, там над нами час не владний. Хіба що над папером, який може пожовтіти, а фарби потьмяніти.

Але вихід є, це фотовишивка. Найоригінальніше рукоділля нашого часу, коли дуже реалістично переноситься зображення з фотографії на матеріал методом вишивання. І не обов’язково таку кропітку роботу може робити людина, адже не у всіх рукоділок достатньо досвіду для вишивання складних портретів.

Сьогодні вишивку портрета по фотографії можна замовити у досвідчених майстринь, які працюють на сучасному вишивальному обладнанні та зроблять роботу ідеально точно. Надайте нам найскладнішу роботу і отримайте задоволення від результату.

Всі наші портрети вишиті унікальною технікою фотостібок.

Але якщо Ви готові створити найунікальніший подарунок для коханих власноруч, і для цього маєте досвід вишивання та величезне бажання, тоді ми готові Вам допомогти. Для цього необхідно знайти дуже якісне фото для вишивки і відправити нам на електронну пошту. Наші майстри підготують необхідні схеми для вишивки, щоб робота була правильно зроблена і доставила Вам неймовірну насолоду. А як без цього, адже в цей подарунок Ви вплетете нитки любові, щирості та ніжності. вишити свій портрет, вишити фотографію, вишити портрет по фотографії, фотовишивка

Вишивка хрестиком є найпопулярнішим рукоділлям у багатьох країнах світу. Адже так можна не лише приємно проводити своє дозвілля, а й прикрашати одяг, інтер’єр та створювати індивідуальні подарунки. Тому воно так стрімко розвивається, а не йде в забуття. Дуже оригінально можна вишити сімейну фотографію, з’єднавши на одному полотні всіх членів сім’ї. І тут знову братимуть участь Ваша фантазія, уміння, та любов до близьких людей.

Ви отримуєте задоволення від отримання подарунків? Повірте, ще більше задоволення можна отримати від щасливих улюблених очей, коли подаруєш саме ТІЙ подарунок, що зроблений своїми руками. Ніякі дорогі сувеніри, куплені в бутіках, не стануть у ряд з любов’ю, працьовитістю та увагою.

Якщо Ви бажаєте замовити вишивку портрета по фотографії у наших майстринь, або замовити схему для вишивки фото, завжди ласкаво просимо. На всі питання ми відповімо доступно, а роботу виконаємо якісно і швидко.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp