Як вишивати гладдю

Як вишивати гладдю

Як вишивати гладдю – це питання задає кожна початківець рукодільниця. Вишивання – дуже популярний і один із найстародавніших видів декоративно-ужиткового мистецтва. Найчастіше перевагу віддають вишивці хрестом, так як дана техніка більш зрозуміла, і на мій погляд освоїти вишивання хрестиком значно легше, ніж гладь. Техніка гладдю нагадує живопис, лише використовуються нитки замість фарб. Роботи виходять витончені, виливні, витончені.

Перевага вишивання гладдю в тому, що для цієї мети підійде будь-яка тканина: габардин, атлас, ситець, бавовна. Ще один плюс цієї творчості – існування численних видів швів. Наприклад, хрест, гладь, набір, розпис, тамбур та інші – такі шви підійдуть для глухої вишивки по цільній тканині. Наскрізними швами працюють для сітки. Декоративні шви використовуються для зображення рельєфних, складних візерунків.

Перше та важливе, що потрібно зробити – добре натягнути тканину на п’яльці. Від цього залежить кінцевий результат. Вишивати можна все що завгодно – деталі одягу, постіль, серветки, скатертина, штори та інше побутове приладдя.

Але найпривабливіша вишивка для сучасних майстринь – виготовлення портрета. Зробити це можна, використовуючи як зразок фотопортрет. На перший погляд, таке завдання може здатися нездійсненним. Як перенести фото на тканину? Як не помилитись у виборі ниток? Як врахувати всі деталі та дотриматися пропорцій?

На ці запитання є одна відповідь – замовити готову схему хрестом для вишивки. Вам достатньо правильно підібрати фотопортрет, визначитися з розміром вашого шедевра, надіслати нам заявку на електронну адресу і за кілька днів ви отримаєте схему з розшифровкою та підбором ниток.

Якщо Ви маєте досвід у розробці схем для вишивання, тоді Ви можете створити дизайн самостійно.

Для рукоділниць, які віддають перевагу бісеру, є послуга розробки схеми для вишивки бісером.

До речі, якщо говорити про машинну вишивку портретів або картин – то вона виконується в техніці Photostitch – подібної до вишивки гладдю. Єдина кардинальна відмінність у тому, що при машинній вишивці стібки лягають хаотично, йдуть уздовж ліній, що направляються.

Також ми пропонуємо Вам звернути увагу на фото на дереві, портрети в Мурчіано і в казковому стилі.

Набори для рукоділля: Алмазна мозаїка та набори розмальовки по фото

Якщо Ви хочете отримати більш докладні відповіді на питання, як вишивати гладдю, – пишіть, дзвоніть, ми із задоволенням проясним для Вас незрозумілі нюанси цього складного, але захоплюючого заняття.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp