Алмазна вишивка, мозаїка – портрет зі страз

Алмазна вишивка, мозаїка – портрет зі страз

Що подарувати на день народження дружині? – це дуже непросте питання. Якщо ви одружені, готуйтеся нести тягар вибору подарунка щороку.

Алмазна вишивка мозаїкапортрет зі страз дружини обов’язково її захопить оригінальністю та теплом, вкладеним чоловіком у подарунок, перенесений на тканину за допомогою ниток. Фото вишивка виплесне на полотно любовні емоції, турботу, трепет.
Вимоги дуже високі, якщо йдеться про презент, тому що потрібно максимально виразити любов і розуміння, вкласти всю свою турботу в презент.

Кохана дружина зігріває серце посмішкою та порадою. Тому подарунок найулюбленішій і найбажанішій повинен бути оригінальним і чуттєвим. А вишиванка – особливий сюрприз, який не купиш у кіоску. Це ексклюзивно та небанально, крім того душевно, і по-домашньому. І ваша дружина неодмінно здивується, не чекаючи на такий незвичайний подарунок від чоловіка. Адже чоловіки є чоловіки. Але це лише стереотипи, які можна зламати!
Дружина – і друг, і коханка, і приятель. Гарний вишитий знімок стане ідеальним подарунком для них усіх і незабутнім сюрпризом – прекрасним, корисним, і пам’ятним. Багато років він прикрашатиме спальню, хол або вітальню вашого будинку.

Вибираючи фотографію, можна позначити всю неземну красу і добрий характер дружини, зробити необхідні акценти. За допомогою комп’ютера та спеціальної машинки все ваше кохання та повага підкреслять стильні композиції «Дружина моя – моя королева», колаж «Любовні секунди», де ви з милою у весільній подорожі. А картинка «Найкраща дружина» – додасть будь-якому чоловікові бонусів. Одним словом, якщо Ви вибираєте щось креативне – вишивка коханої людини – це те, що потрібно!

Ми надаємо такі послуги:

– розробка схеми з фотографії  для вишивки хрестиком

– створення дизайну, розробка схеми для вишивання бісером, друк на полотні

– машинна вишивка фото

– алмазна вишивка фото (комплектуємо набори)

Можна зробити картину зі страз у таких самих, аналогічних напрямках як машинна вишивка:
що подарувати на день народження дружині , вишитий портрет

Душевним і водночас пам’ятним стане вишивка сімейного портрета. Улюблена мама та дружина в оточенні своїх дорогих діток та чоловіка – що може бути прекраснішим? Ваша друга половинка безперечно оцінить таку увагу!

Романтичним презентом, який підкреслить всю Вашу теплоту почуттів до коханої жінки – стане вишита весільна метрика. Виберіть красиву весільну фотографію – і вже через 3-5 днів ексклюзивний подарунок готовий!

Не менш оригінальним, буде класична фото вишивка портрета. Такий надзвичайно красивий та ексклюзивний презент обійдеться Вам всього в 1100 гривень.
Таким чином, виявивши трохи фантазії, ви зробите ідеальний презент люблячого чоловіка на свято своєї головної жінки в житті! Крім того, підкресліть стиль вашого будинку та смак господарів!

Ми будемо раді, якщо після прочитання статті, питання “що подарувати на день народження ?дружині” – вирішиться, і Ви зупините свій вибір на такому ексклюзивному подарунку амазкова вишивка мозаїкапортрет зі страз</ strong>

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp