Що подарувати на День народження доньці?

Що подарувати на День народження доньці?

Що подарувати на День народження доньці, ненаглядній, ніжній, трепетній? Фото вишивка може допомогти у вирішенні цього нелегкого питання.

Як би не було важко здивувати свою найдорожчу та рідну доньку, батьки вимушені це робити з річною періодичністю. Донечка може мати різні настрої: від тихого бризу до гучного шторму, від тихоні до веселої активістки. А підліткова вітряність ще більше ускладнює батькам вибір ідеального подарунка.

Подаючи чергову шпильку, золотий кулон або сукню можна втратити її прихильність через банальний характер таких «сюрпризів». А гарна вишивка, створена на основі фотографії вашої красуні, точно запам’ятається на роки.

Унікальна картина виявить всю батьківську увагу та душевні переживання, пов’язані з радісною подією – народженням малечі.що подарувати на день народження доньці, фотовишивка портрета

Вишитий портрет як подарунок на день народження доньці – ідеальний. Адже він випромінює лише ваші емоції та теплоту. Знімок, перенесений на тканину ніжними стібками за допомогою професійного обладнання, ніколи не образить дочку, як міг би презент, зроблений нашвидкуруч. Портрет, презентований дочці на свято, стане абсолютним цвяхом програми. Техніка машини ще раз підкреслить неземну красу і чарівність, портрет неодмінно буде наповнений саме тими нотками, які притаманні тільки вашій іменинниці.

Вишивка, створена за допомогою комп’ютера, машинки та вмілих рук майстрині, здатна не лише копіювати та переносити на полотно всі деталі фото, а й змінювати фон, відтінки, кольори. Такий подарунок може «змінити» епоху, вік. Може «одягти» її в мережива і атлас, «всадити» вашу дочку на трон, або біля багаття, в пов’язці на стегнах і шкурах звірів.

Все це можливо завдяки спеціальному ПЗ і кваліфікованим кадрам. Можна навіть додати в сюжет Мурзика, Тузика або улюбленого папугу Кешу – забавних улюбленців дівчинки, які неохоче фотографуються.

що подарувати на день народження доньці, фотовишивка Немає обмежень у виборі стилів, коли стоїть питання що подарувати на день народження доньці  – нехай ваша фантазія розгуляється.

Якщо Ваша донечка зовсім крихта, і святкує свій перший День Народження – безперечно, найкращим подарунком для іменинниці стане вишита дитяча метрика. На метриці можна вишити як портрет дівчинки, так і її метричні дані. Плюс гарні кліпарти на дитячу тематику. Звичайно ж, не варто забувати, що метрика – це більше пам’ятний презент на майбутнє. Навряд чи малючка у такому віці оцінить Ваш подарунок. Тому обов’язково порадуйте донечку якоюсь цікавою іграшкою.

Дочці–школярці можна подарувати VIP портрет із застосуванням шаблону або колажу. Для досвідчених дизайнерів майстрів не важко “перевдягнути” дівчинку в красиві царські шати. А якщо ваша дочка фанатка мультиплікаційних фільмів; Сфінкс, Маша та ведмідь, Даша – слідопит чи якогось іншого мультсеріалу – ми з радістю створимо схему для вишивки Вашої дівчинки у дружній компанії мульт-героїв! Оригінально? Більш за!

Креативним подарунком стане фотовишивка – “Дочка. Миті твого життя” – ексклюзивно, незвичайно, на будь-який вік. Креативне виконання фотокартини – викличе непідробне захоплення у Вашої красуні! Виберіть кілька найкрасивіших і оригінальних знімків доньки різного віку – а далі справа за нами.

Доньці старшого віку, у якої вже є своя сім’я та дітки – можна презентувати вишитий сімейний портрет. Будь-яка молода мама зрадіє, отримавши в подарунок портрет в оточенні своїх домочадців.

А що, якщо Ви маєте невелику суму, для покупки презенту на іменини? У такому разі, ідеальним варіантом стане недорогий подарунок – класична фото вишивка портрета. Всього 250 гривень – і Ви подаруєте своїй рідній пам’ятний і красивий подарунок.

Висловлюйте свою батьківську турботу та тепло правильно – даруйте чуттєві подарунки на свята близьким! Не ламайте голову питанням “Що подарувати на День Народження доньці!”- Доручіть це нам!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp