Фото вишивка із застосуванням шаблонів та колажу

Фото вишивка із застосуванням шаблонів та колажу

Напевно, у кожного з нас в оточенні є люди, або, важливі персони. Вони можуть припадати вам ким завгодно: братом, сватом, зятем, кумом, шефом. І все б нічого: ви чудово спілкуєтеся, знаходите спільну мову, навіть можете бути найкращими друзями… Різний соц. статус абсолютно Вас не бентежить. Але, періодично, настають моменти, коли Ви отримуєте запрошення від VIP персони, припустимо, на День народження… І тут у Вас починає боліти голова:

“який дорогий подарунок подарувати заможній людині?”

Сотні інтернет магазинів пропонують безліч елітних презентів, . Але часто, такі подарунки нам або не по кишені, або, що ще частіше, така річ у неї вже є. І якщо Вам вдалося все ж таки знайти VIP подарунок якого у винуватця урочистості ще немає, і за прийнятною для Вас ціною – це успіх. А якщо Вам вдалося підшукати ще й оригінальний подарунок – це взагалі межа мрій. Адже дорогий подарунок – не означає, що він оригінальний і незвичайний. Адже в першу чергу, Вам хочеться здивувати обдаровуваного!

шаблонна вишивка, фото вишивка, вишивка на замовлення, вишитий портрет

 Студія машинної фотовишивки портретів

пропонує Вам унікальне рішення у виборі  презента для людини, яка має все.

Вишитий портрет із застосуванням шаблонів і колажів – це непростий подарунок – це дійсно ексклюзивний і пам’ятний презент людині, якої, в принципі, вже й нема чим здивувати! Існує думка, що презент для важливої, забезпеченої людини – обов’язково має бути дорогим, у прямому розумінні цього слова. Все це нісенітниця… Адже дорогу річ, під свої запити, вимоги – забезпечена людина може, і купить собі сама. Тож не обов’язково сильно витрачатися на презент. Та й, напевно, у заможної людини і так є все, що необхідно. Тому такі люди вважають за краще отримувати в подарунок щось незвичайне, оригінальне… І може бути через років так десятьфото вишивкою нікого і не здивуєш, але зараз це насправді дивовижний подарунок!

 

Все що від Вас потрібно це оформити замовлення на вишитий портрет. Все інше – наша турбота!

Навіть звичайнісіньку, найпересічнішу фотографію ми перетворимо на шедевр! Якщо елітний подарунок передбачається дарувати жінці – ми “переодягнемо” її в королівські шати, посадимо на трон – взагалі зробимо з жінки справжню королеву! Отримавши такий оригінальний подарунок будь-яка жінка відчує себе значущою та коханою!!!

vip подарунок, дорогий підпрок, елітний подарунокМи гарантуємо: такий оригінальний подарунок як фото вишивка, із застосуванням шаблонів і колажу – це чудовий вибір як презент!!! Подарувавши такий незвичайний подарунок – Ви можете бути впевнені в тому, що Ваш презент не відправиться на антресолі, а гордо прикрашатиме стіни вітальні!

Хочемо відзначити, що не лише шаблонна вишивка може бути незвичайним подарунком. Якщо Ви запрошені, наприклад, на весілля (і не важливо: до заможних людей, чи ні) – ми рекомендуємо звернути увагу на вишивку весільної метрики. Молоді гідно оцінять Ваш презент! Більше того, на відміну від подарованих “конвертів”, які просто дозволять заощадити бюджет нової сім’ї, у молодят залишиться пам’ятний подарунок саме від Вас, а в наш час, коли люди звикли дарувати, як весільний подарунок гроші, – це рідкість.

А якщо Вас запросили на хрестини? І знову таки, запросили заможні, заможні люди? Що в такому випадку можна подарувати? Чим порадувати молодих батьків? Іграшки, кофточки, шкарпетки – все це так банально і не нове… Зверніть увагу на вишивку дитячої метрики. Така фотовишивка стане пам’ятним подарунком як для батьків малюка, так і для нього самого!

Літнім людям, що живуть у повному достатку і розкоші, і яких важко чимось здивувати – можна подарувати вишитий портрет з відсканованої, старої фотографії. Також можна вишити Вашу фотографію бісером

Незважаючи на те, що ми надаємо послуги за найнижчими цінами в Україні, ми гарантуємо неперевершену майстерність наших дизайнерів і високу якість вишитого портрета.

Ми сподіваємося, що після прочитання цієї статті Ви вирішили, який подарунок  вартує піднести людині, у якої все є.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp