Вишивка триптих, картини триптих

Вишивка триптих, картини триптих

Твір мистецтва, що складається з трьох, об’єднаних однією ідеєю, складових (барельєфів, картин тощо) називається триптих.

Картини триптих

– це різновид поліптиха, роботи – концепції, що складається з багатьох картин або панелей.

Поділяється твір, як і випливає з його назви, на три панелі (секції), що висять поряд. Часто картина, яка розташована в центрі, набагато більша за розміром, ніж бічні, але сучасна інтерпретація дозволяє варіювати розміри. Наприклад, залежно від вибраного сюжету, секції картини можуть відрізнятися за розмірами або бути ідентичними. Найпоширенішими є зображення, в яких модулі однакові за висотою, але відрізняються за шириною, причому центральна секція ширша за бічні.

Незважаючи на грецьке походження слова триптих, яке використовувалося як позначення таблички для письма з навісними панельками з боків, свого зв’язку з мистецтвом воно завдячує періоду Середньовіччя. Саме в Середні віки, епоху спорудження грандіозних храмів і костелів, вишиті картини активно розвивався як мистецтво – картини триптих прикрашали вівтар.

Набагато рідше визначення триптих використовувалося для позначення ювелірної підвіски.

Незважаючи на те, що довгий час картини триптих асоціювалися з релігійною тематикою – сьогодні найчастіше використовуються в інтер’єрних рішеннях стилю хай-тек чи модерну.

Ця технологія широко використовується в живописі, фотомистецтві, архітектурі. Оскільки машинна вишивка розвивається якраз на стику образотворчого та фотомистецтва, то поява трьох секційних вишитих триптих картин цілком закономірна.

Вишивка триптих – що це таке?

– Це ансамбль, що складається з 3-х картин, які пов’язані або ідеєю, або сюжетом, або художньою темою.

Щоб цей витвір мистецтва мав закінчений вигляд, для його оформлення використовують один загальний багет, а роздільниками служать паспарту. Хоча й не обов’язково оформляти у загальний багет. На смак та колір, як то кажуть, товаришів немає.

Вишивка триптих являє собою закінчений твір, який не вимагає жодних доповнень і може стати центральним елементом декору приміщення.

Сучасні вишивальні технології, матеріали та обладнання дозволяють створювати вишиті картини триптих різних розмірів та кольорової гами. Що стосується сюжету – обмеженням виступає лише фантазія та майстерність вишивальниці.

Рисунок дозволяє передати всю різноманітність кольорової гами і, залежно від обраної тематики, чудово впишеться в інтер’єр у будь-якому стилі. Картини відрізняються майже «прозорим» оформленням, ніяких масивних рам, що візуально обтяжують конструкцію.

Що стосується обраної тематики – враховуючи, що для кращого візуального сприйняття вишивка має бути витягнута в довжину, найчастіше як основну тему використовують абстракцію або портрети членів сім’ї.

Часто тематикою цього напряму є живопис.

Картини особливим чином підкреслять ваш тонкий смак,  якщо вони будуть не намальовані і не у форматі фото, а вишиті – то ви підтвердите свою репутацію поціновувача унікальних та оригінальних речей.

Ви в пошуках подарунка, і зараз спантеличені питанням, що подарувати? Який оригінальний та незвичайний подарунок зробити на весілля? На День Народження або Ювілей? Є просте, і не надто химерне рішення – однозначно це картина, вишита в техніці триптих

Ваш оригінальний подарунок буде гідно оцінений, у цьому немає сумніву!

Машинну фотовишивку ви можете замовити на нашому сайті. Замовити картину Ви можете як за своїм ескізом, так і за еським запропонованим нашим майстром. Якщо Ви хочете вишити портрет бісером, ми розробимо для Вас схему по фото, і перенесемо її на тканину. А також Ви будете приємно здивовані якістю алмазної мозаїки по фото

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp