Що подарувати на випускний?

Що подарувати на випускний?

Якщо серед Ваших близьких є випускники – це більш ніж актуальне питання для Вас.

що подарувати на випускний?

Випускний – це важливий етап у житті кожної людини. Чи то випускний у дитячому садку, чи то випуск у школі. У будь-якому випадку хочеться особливо відзначити цю подію, а ще більше хочеться порадувати випускника оригінальним подарунком. Як на мене, такий презент має нести в собі символіку, нагадування про дні проведені в тому чи іншому навчальному закладі… Найчастіше, хочеться побалувати випускників і школярів пам’ятним презентом. За плечима хлопчаків і дівчат залишився важливий період – навчання. І як хочеться, щоб Ваш презент не загубився згодом серед старих речей, а тішив довгі-довгі роки.

Наразі сотні інтернет магазинів пропонують оригінальні подарунки. Зізнатись, є досить непогані подарунки. Наприклад, подорож. Чого вже там розмінюватися на дрібниці. Напевно, багато хто б з радістю прийняв у подарунок на випускний – подорож. Та навряд чи кожні батьки можуть собі дозволити порадувати свою дитину-випускника таким подарунком. Дорого, однак.. Та й сам випускний несе в собі ого-го якісь витрати: вбрання, ресторан… Що говорити про вступ до ВНЗ, інститути, коледжі. Звичайно, це витрати… Цим шляхом – це межа мрій.

Хоча поняття «дорого» щодо… Але зараз не про це. .  що подарувати на випускний, подарунок на випускний, замовити вишитий портрет

Студія фото вишивки портретів ArtPix – пропонує Вам цікаве рішення подарунка!

Фото вишивка – це подарунок, який навряд чи з часом загубиться, або поламається, або просто вирушить на антресолі.

Картина нитками – це пам’ятний, оригінальний та ексклюзивний презент як для дітей, так і для дорослих.

 Можна скомбінувати картину з кількох шкільних фотографій, і вишити міні – історію (фото вишивка – “миті мого життя”) навчання у школі…
Перший клас, п’ятий, та фото з випускного вечора! Оригінально? А то! Такий презент оцінить навіть найвибагливіша в подарунках людина!

 Унікальна техніка photostich не має обмежень ні в тематиці, ні в кольоровості. Можна вишити картину як у кольорі, так і в сепії. Це вже на Вашу думку. Як подарунок можна  замовити вишитий портрет  улюбленого викладача, першої вчительки.

Класична фото вишивка так само буде оригінальним презентом. “Простота сестра розкоші”.

Якщо не вишитий портрет, то юнакові чи дівчині можна піднести картину. Наприклад, триптих, або диптих. Але тут вже на любителя.

Незважаючи на те, що ми надаємо послуги за найнижчими цінами в Україні, ми гарантуємо неперевершену майстерність наших дизайнерів і високу якість фото вишивки. Відгуки наших клінтів говорять самі за себе!

Якщо Ви ще в роздумах що подарувати на випускний –відкиньте сумніви! Фотовишивка випускника на тлі школи – більш ніж оригінальний подарунок. Вашому випускнику, безперечно, сподобається Ваш презент!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp