Вишивка по інтернету

Вишивка по інтернету

Вишивка в інтернет-магазині ArtPix – це якісно виконані вироби в короткі терміни і за розумною ціною. Вишивання – те саме, що малювання, тільки замість фарб та пензлів використовуються нитки та цифрові технології. Якщо Вам захотілося мати в будинку такий гарний та ексклюзивний предмет, у нас Ви можете замовити:

Вишитий сімейний портрет. Фотографіями зараз нікого не здивуєш. А ось розшите панно із зображенням дорогих серцю облич – це щось особливе. По-перше, такий портрет надзвичайно естетичний, адже нитки створюють глибину, об’ємність та витонченість. По-друге, це пам’ять довгі роки, яку можна передавати нащадкам. По-третє, це символ єдності та згуртованості, тому що шити означає скріплювати, з’єднувати.

Вишивка старих фотографій. Зараз з’явилася тенденція реставрації старих фото, адже папір є ненадійним матеріалом і можна пропустити той момент, коли минуле безслідно вислизне від нас. А разом із ним – образи дорогих серцю людей, наших попередників. Вишити старе фото – отже, не лише зберегти рідні особи, а й висловити їм глибоку повагу. Можна вибрати гарну фотографію для відтворення ниткою, а можна створити цілу колекцію вишитих портретів! Згодом такі портрети ставатимуть дедалі ціннішими та унікальнішими. Якщо фото, за яким Ви хочете зробити вишиту копію, пошкоджене, ми легко впораємося з цією проблемою – відретушуємо та відреставруємо його перед тим, як взятися до роботи.

Шаблонне фото вишивка. Представляємо вашій увазі цікаве рішення для людей, яких важко здивувати. Людину з звичайнісінького фотопортрета ми перетворимо на яскравого персонажа! З нашою допомогою жінка може перетворитись на даму вікторіанської доби, чоловік стати імператором, дівчинка принцесою, а хлопчик мушкетером. Все можливо, якщо підключити фантазію та уяву. Ми додамо деталі, оформимо у різних стилях і… наш герой готовий. Такий портрет подарує незабутні враження своєму власнику.

Дитяча метрика. Це симпатичний та лагідний подарунок для малюка з даними про його народження. Портрет дитини, зліпки її ручок, ніжок, колажі героїв мультфільмів, веселі звірятка – всі ці деталі можна використовувати як вихідний матеріал і в результаті у дитини буде чудова пам’ятна річ, на яку вона завжди дивитися з подякою.

Весільна метрика. Вишитий портрет молодят із зазначенням дати одруження – чим не оберіг для щасливого сімейного життя? До такої роботи можна прикласти фантазію, забезпечивши панно цікавими деталями, посиливши образи додатковими кольоровими рішеннями, оформленням під різні стилі. Звертайтесь і ми дамо Вам цінні поради щодо дизайну вишитих виробів.

Телефонуйте, питайте, надсилайте фото – ми уважно вислухаємо Вас, дамо цінні поради щодо дизайну вишитих виробів. Якщо Ви бажаєте вишивати самостійно, ArtPix і в цьому буде Вашим помічником. Замовте нам схему для ручної вишивки або для вишивки бісером або набір алмазної мозаїки і насолоджуйтесь творчістю від душі!

Також ми пропонуємо Вашій увазі фото на дереві, портрети в стилі Севесо, Мурчіано і в казковому стилі.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp