Що подарувати дідусеві на День Народження?

Що подарувати дідусеві на День Народження?

Що подарувати дідусеві на День Народження? Ми підкажемо відповідь на це складне запитання.

Пам’ятаєте рядки з пісні про «День Народження, Свято Дитинства, від якого нікуди не подітися»? Автору не відмовиш у дарунку оракула. У дитинстві ми з нетерпінням чекаємо на це свято, із завмиранням серця розриваємо коробки з подарунками. Потім любов до цього свята минає. Ми з сумом констатуємо кожен новий рік, який додає нам сивини та зморшок. Але наше життя рухається по спіралі. І настає вік, коли ми знову по-дитячому радіємо дню народження. Адже це ще один рік життя, рік спілкування із рідними. Тому і подарунок дідусеві з цього приводу слід обирати ретельно. Вирішуючи завдання, що подарувати дідусеві на День Народження, рекомендують підходити не з позиції дітей, які дарують подарунок батькам, а з точністю навпаки.

Подарунок дідусеві на День Народження повинен бути яскравим і незабутнім. Не дивлячись на хитрощі сучасної науки та медицини, у житті людини настає такий період, коли кожен прожитий рік невблаганно наближає до неминучого… і ваше завдання максимально розвіяти спогади про це.

ЩО ПОДАРИТИ ДІДУСЮ НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ?

Вибираючи подарунок дідусеві на День Народження, поверніть дідуся на десять, а то й двадцять тридцять років тому – подаруйте йому його портрет, на якому він постає молодим і бадьорим, красивим і повним сил. А для того, щоб подарунок дідусеві на День Народження отримав сімейну премію за оригінальність – подаруйте вишитий портрет.

Напевно, стіни вітальні в будинку у дідуся обвішані фотографіями друзів, рідних, близьких. Декого з них уже, на жаль, немає серед живих, дехто живий, але доля їх закинула за сотні кілометрів від дому. Ви можете піднести в якості подарунку дідусеві на День Народження  вишивку портрета зі старих відсканованих фото.

Сучасна технологія машинної фото вишивки «photostich» дозволяє відтворити риси обличчя милих серцю людей на тканині. При цьому до дрібниць передавши всі нюанси – від примру очей до загадкової посмішки.

Що подарувати дідусеві на День Народження Якщо у Вас немає можливості дістати його фото 20-річної давності?

Не обов’язково як презент на день народження дідусеві використовувати його портрет. Це може бути класична фото вишивка  любого онука або онуки, тобто ваш власний вишитий портрет.

Не всі дідусі настільки просунуті, щоб слідувати за онуками у всесвітнє павутиння, Скайп чи соцмережу. А онуки у свою чергу все рідше знаходять вільний час, щоб відвідати дідусів та бабусь. В результаті старше покоління почувається забутим і непотрібним, а молоде – все далі віддаляється від свого коріння.

Якщо піднести в подарунок дідусеві на День Народження такий презент як вишитий портрет – це звичайно, не замінить тепло особистого спілкування, але нагадає дідусеві, що його люблять і як і раніше цінують.

Адже недарма у поколінь, які жили сто років тому, була традиція дарувати один одному портрети. Сімейні вишиті портери, що передавались від дідів батькам та батькам дітям,  дозволяли зберегти зв’язок між поколіннями. І якщо Ви ще думаєте що ж подарувати дідусеві – вишитий сімейний портрет – відмінний варіант!!

Фото вишивку в подарунок дідусеві на День Народження – Ви можете замовити у нас на сайті, і вже через 3-5 днів у Вас буде оригінальний подарунок ! Гідний презент  дідусеві на День Народження!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp