Вишитий портрет у подарунок

Вишитий портрет у подарунок

Машинна вишивка є вашим хобі? Чи Вашою професією? А може ні те, ні інше? У будь-якому випадку, одного разу, будучи запрошеним на день народження, весілля чи річницю ви, поставивши питання що подарувати, самі відповісте «звичайно ж, власний витвір або шедевр майстра вишивальника». І будете абсолютно праві. Ну а якщо ви вибрали вишитий портрет в подарунок – то це, безумовно, буде оригінально та дуже цікаво.

По-перше, такий презент – це апріорі унікальність і неповторність. По-друге, це чудовий прояв близького ставлення до людини – вам не однаково що подарувати, і ви придумали оригінальний подарунок. І нарешті, вишивка може стати корисною і потрібною, все залежить від навичок майстра вишивальника і вашої фантазії.

Перед тим як подати картину як подарунок переконайтеся, що людина, яка є її отримувачем, поділяє вашу пристрасть до рукоділля, що портрет гармонійно впишеться в інтер’єр або гардероб винуватця торжества. Це дозволить вашій картині уникнути долі бути занедбаною на антресолях, або в коморі.

Отже, якщо ви вирішили зробити картину, в першу чергу потрібно вирішити, що саме дарувати. Існує кілька рекомендацій для тих, хто вирішив піднести як подарунок фото вишивку:

– при виборі дизайну та мотиву фото вишивки не варто керуватися лише своїми уподобаннями, все-таки презент призначений не вам. Наприклад, якщо говорити про вишивку тварин. Припустимо, людина захоплена кіньми – тоді їй буде приємно отримати як подарунок фото вишивку із зображенням коня. Але, якщо вона байдужа до цих тварин, або ще гірше – боїться їх, навряд чи їй сподобається ваша ідея дарувати панно з арабським скакуном.вишитий портрет, машинна вишивка портрета, фото вишивка, що подарувати

– при виборі вишивки, яка призначена для приміщення, віддавайте перевагу нейтральним мотивам та кольоровій гамі. Це дозволить подарунку ідеально вписатися в інтер’єр. Якщо ж ви найчастіший гість у домі одержувача, і знайомі зі специфікою дизайну – вибирайте такий сюжет, який підійде найкраще. Це може бути як фото вишивка господаря квартири, так і улюбленого кіногероя і навіть картина фантазійного персонажа з вашої голови.

– Уникайте зображень, які можуть трактуватися подвійно. Наприклад, не варто дарувати зображення сумного собаки на тлі осіннього пейзажу жінці, якій далеко за 40, щоб не викликати асоціації в’янучої пори та віку.

– щодо вишитих репродукцій картин іменитих художників – переконайтеся, що, по-перше, творчість обраного художника імпонує одержувачу; по-друге, що вишита фотографія буде актуальна для інтер’єру; і нарешті, що сам оригінал не несе в собі негативу (прихованого символізму та ін.).

– Якщо ви вирішили презентувати фото вишивку зі смішним дизайном, переконайтеся, що одержувач поділяє ваше почуття гумору. Наприклад, це може бути шарж винуватця урочистості поруч із Міккі Маусом або іншим кумедним мультяшним персонажем. Головне, щоб герої подобалися тому, кому належатиме картина.

– вишита картина, призначена як подарунок повинна відрізнятися високою якістю роботи та оформлення. З приводу оформлення – вона обов’язково має бути, оскільки це додасть подарунку завершеності. Найкраще дарувати картину, оформлену у спеціальну рамку.

Картина в техніці “фото стібок” як подарунок може бути різних розмірів і габаритів. Сучасні технології та обладнання дозволяють вишивати як малесенькі фотографії, так і величезні картини. Саме такі подарунки ще раз нагадують, що краса та комфорт нашого життя складається з милих серцю предметів.

При виборі дизайну слід пам’ятати, що згідно з народними повір’ями, будь-яка річ у будинку приносить або удачу та щастя, або біду та проблеми. Тому вибираючи дизайн, постарайтеся дізнатися, що символізує те чи інше зображення. Існують цілі словники, які допомагають визначити “підрядкове” значення того чи іншого символу.

Безпрограшним варіантом завжди буде вишитий портрет у подарунок саме тієї людини, котрій вона призначена. Такий подарунок не залишить байдужим навіть далеку від рукоділля людину. Адже специфіка полягає в її реалістичності та точності передачі зображення. Єдине, з чим вам потрібно вгадати – це з фото. Щоб вишивка по фотографії зайняла центральне місце в будинку – як зразок (модель) рекомендуємо вибрати фото, яке подобається самому одержувачу.

Незалежно від того, який подарунок ви оберете, чи це буде розкішний класичний вишитий портрет, “затишний” вишитий сімейний портрет, весела вишита метрика для дитини чи щось інше – ми гарантуємо виконання роботи у зазначені терміни з високою якістю та за прийнятну вартість .

Замовити роботу  можна на нашому сайті, і вже через 3-5 днів Ваше замовлення буде готове. Ну а цінителям ручної вишивки ми раді запропонувати таку послугу, як розробка схеми по фото для вишивки хрестиком або бісером.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp