Схеми вишивки Гапчинська

Схеми вишивки Гапчинська

Тим, хто хоче вишити картини відомої української художниці, можна придбати схеми вишивки Гапчинської. Знамениті персонажі Гапчинської заполонили предмети декору, починаючи від подушок та серветок, закінчуючи печаткою на посуді.

Вишита картина найбільш вдало передасть характер цих образів, адже матеріал для її виготовлення – нитки, мають особливу м’якість і теплоту. Як варіант – можна вишити наволочку для подушки або деталі дитячого ліжка. Картини Гапчинської мають складну сюжетну та колірну структуру, тому без готової схеми для вишивки не обійтися. Що необхідно зробити для замовлення схеми?

  • Вибрати бажане зображення. Якщо у вас немає конкретної ідеї, але є бажання вишити роботи Гапчинської, ми допоможемо з вибором.
  • Вибрати розмір майбутньої картини.
  • Визначитись з тканинною основою – полотно, канва чи габардин
  • Вибрати формат вишивки – повна або часткова. Обидва варіанти можна цікаво обіграти, і якщо Вам складно визначитися, який з них вибрати, ми дамо поради.
  • Визначитись із кольорами. Їх можна трохи коригувати залежно від інтер’єрних рішень.

Після того, як Ви надішлете нам заявку на електронну адресу, ми протягом одного-трьох днів виготовимо схему і надішлемо за вказаною адресою. Також Ви отримаєте розшифровку схеми для підбору ниток та за бажання – канву та набір муліне для вишивки.

У нашій компанії працюють майстри високого класу із великим досвідом роботи. Ми розробляємо ескізи не тільки для ниткових картин, але й бісерних та алмазних.

Якщо Вам потрібна схема для вишивки Гапчинської, звертайтеся в будь-який зручний для вас час. Вже за кілька днів Ви зможете приступити до захоплюючого процесу вишивання.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp