Що подарувати на випускной викладачу?

Що подарувати на випускной викладачу?

Фото вишивка анулює всі проблеми з питанням «Що подарувати на випускний викладачеві?» Адже викладачеві, який витрачає на студентів роки та нерви, потрібно подавати оригінальні та пам’ятні презенти. Гроші в конверті – це зовсім не оригінально, і навіть десь некрасиво. Адже гроші витратиться в будь-якому випадку, і як пам’ятний подарунок, на жаль, нічого не залишиться. Адже хто, а вчитель насамперед заслужив подяку, як від самих випускників, так і від їхніх батьків.

І в цьому випадку вихід є: подарувати на випускний викладачеві вишитий портрет – це стильно, небанально, а також запам’ятовується надовго. До того ж, фото вишивка – це красиво і практично. Адже так приємно дарувати оригінальні подарунки.

Вишитий портрет вигідно прикрасить інтер’єр як кабінету, так і квартири вашого вчителя. І з іншого боку фото вишивка натякне на хороший смак господаря. Крім того, така унікальна картина відразу стане основною прикрасою зали або вітальні дому.

Фото вишивка – стане душевним і чуттєвим  презентом на випускний викладачеві, адже нитки та полотно переносять усе своє тепло на роботу справжнього майстра. Навіть просто картина осіннього пейзажу нікого не залишить байдужим, а тим більше якщо вона на тлі гарного обличчя.

Подарувавши просто картину, ви зовсім не здивуєте викладача. А вишитий портрет – це просто унікальне творіння. Вид мистецтва індивідуальний і ексклюзивний. Фото вишивка приведе в захоплення всіх оточуючих, усіх гостей удома.

І якщо ви дійшли думки, що подарувати на випускний викладачу обов’язково потрібно пам’ятну річ, то вишитий портрет буде завжди актуальним, в якому році ви б не закінчили інститут, і скільки років не пройшло б з моменту вашого випуску. Крім того, зовнішній вигляд вишивки вдало передає будь-який настрій, чи це відчуття радості, чи легкої ностальгії.

Подаруйте на випускний викладачеві веселий колаж або вишитий портрет «Моя Альма-матер». Також можна зобразити картину «Наполеон», де викладача «одягли» в трикутку та парадний мундир, або створити чуттєву та ніжну картину «Останній дзвінок» із портретами осіб усієї групи. Будь-які фантазії на ваш смак можна втілити за допомогою цього дивовижного мистецтва.

Вишитий портрет вдихне заново життя в приємні моменти. Нехай у Вашого викладача залишиться саме добра пам’ять про Вас.

І якщо, як Ви піднесете викладачеві його власний вишитий портрет – гарантуємо, Ваш подарунок буде найоригінальнішим!

Ознайомившись із цінами на фото вишивку Ви будете приємно здивовані!

Замовити вишитий портрет Ви можете прямо зараз, і вже через кілька днів у Вас буде оригінальний подарунок вчителеві!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp