Вишивка по фотографії у подарунок

Вишивка по фотографії у подарунок

Багатьом, безперечно, подобається дарувати, а тим більше отримувати в подарунок ексклюзивні речі.

Що ж таке вишивка за фотографією? Все просто: це презент, який має даруватися винуватцеві урочистості ексклюзивно і в єдиному екземплярі.

Але чи всі подарунки, які гордо носять поняття “ексклюзивний” – насправді є такими? Адже насправді зараз тисячі інтернет магазинів пропонують ексклюзив. Чи так це насправді? Наприклад,  підставка для канцелярського приладдя з гравіюванням імені обдаровуваного – ексклюзивний подарунок? Думаю, що багато хто погодиться, що ні. Адже виходить, зроби гравіювання на будь-які речі – і вона гордо носитиме поняття “ексклюзив”. При тому, що такий саме подарунок, в даному випадку, підставка для канцелярського приладдя – може стояти на столі у Вашого колеги?

Тому потрібно чітко розуміти: “ексклюзивний подарунок” – це подарунок тільки в одному екземплярі, і таку річ Ви не побачите, не зустрінете більше ніде. і ні в кого.

Наша студія машинної вишивки фото портретів пропонує Вам замовити вишивку по фотографії в подарунок, неповторний у своєму роді презент. Це може бути вишитий сімейний портрет, вишита метрику (дитяча метрика, або весільна).  Такий презент не залишить  байдужим абсолютно нікого.

Ми пропонуємо Вам кілька варіантів фотовишивки, на будь-який випадок життя, під певний бюджет і на різну вікову категорію: ексклюзивний подарунок, фото вишивка портрета, вишитий портрет на замовлення, машинна фотовишивка портрета, портрет по фотографії

Недорогим, але воістину “багатим” подарунком стане класичний вишитий портрет. Такий презент обійдеться Вам всього в 300 гривень, але, запевняємо Вас, зробить приголомшливий ефект на будь-яку людину!

Що дарувати крихітці, яка святкує свій перший у житті День народження? Подаруйте  вишиту дитячу метрику. І такий ексклюзивний і пам’ятний презент, навіть після десятиліть, гордо прикрашатиме стіни будинку вже зовсім не “крихітки”. Такий подарунок – це перш за все пам’ять))).

Перше місце за креативності подарунка у нас займає фотовишивка «Миттєвість життя». Наші досвідчені дизайнери, скомбінують із надісланих Вами фото, портрет – колаж за віком зростання маленької людини: перший рік., перший клас…, випускний…, весільне свято… Такий портрет – це справді ексклюзивний і незвичайний подарунок.

ексклюзивний подарунок, фото вишивка портрета, вишитий портрет на замовлення, машинна фотовишивка портрета, портрет по фотографії

Людям старшого віку, які вже мають свою сім’ю і діток -замовте в подарунок вишитий сімейний портрет. Практично всі радитимуть отримавши в подарунок портрет в оточенні своїх домочадців.

Школярам можна презентувати портрет із застосуванням шаблону або колажу. Для досвідчених майстрів не важко “переодягнути” дитину в красиві царські шати. А якщо дитина фанат мультиплікаційних фільмів; Сфінкс, Маша та Ведмідь,  Даша – слідопит, людина павук Зорро, або якогось іншого мультсеріалу – ми з радістю створимо схему для вишивки у дружній компанії мульт-героїв! Оригінально? Більш ніж!

Батькам, у яких в арсеналі є фотознімки надруковані на фотопапері, можна вишити весільний портрет зі старої фотографії. Саме такий презент із минулого стане найкращим для наших батьків.

Замовити фотовишивку Ви можете прямо зараз, і вже через лічені дні (3- 5 робочих днів), Ви зможете піднести своїм близьким і рідним дійсно неповторну вишивку по фотографії в подарунок!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp