Що подарувати дідусеві на 9 травня?

Що подарувати дідусеві на 9 травня?

Питання, що подарувати дідусеві на 9 травня, є, напевно, одним із найскладніших.

Свято – це завжди радісний настрій, веселощі та сміх. Але як не дивно існують свята, які поєднують у собі смуток та радість. Напевно, єдиний день у році, коли можна побачити одночасно сльози радості та смутку – це День Перемоги.

Про те наскільки важливий для ваших бабусь та дідусів цей день свідчить те, з якою ретельністю та скрупульозністю вони до нього готуються. З шафи дістають парадну військову форму, до блиску начищають туфлі, з коробочок дбайливо виймають медалі та ордени. І ось вам вже складно в бравому вояку впізнати свого стомленого довгим життям дідуся, а в красуні солдатці – бабусю, яку ви звикли бачити у фартуху біля плити.

Чим відрізняється 9 травня від решти свят? І чим так важливий подарунок дідусеві на 9 травня? Тим, що з кожним роком ми сильніше віддаляємось від Великого Дня Великої Перемоги. Молоде покоління, на щастя, не знає жахів бомбардувань і голоду, і єдине, з чим асоціюється слово «війна» – це з прибульцями з інших планет у модній комп’ютерній грі.

А ось для дідусів та бабусь «стрілялки» – це не міф і не гра. Крім того, з кожним роком дедалі менше тих, хто пам’ятає ці події та брав участь у них. Ще двадцять років тому на 9 Травня збирався весь загін, затягував Катюшу і згадував колишні героїчні часи. А сьогодні лави ветеранів порідшали, та й ті, хто залишився, вже не так бадьоро витанцьовують під Смуглянку.

Тому привітання та тим більше подарунки цього дня мають бути наповнені особливим теплом та турботою. Саме в цей день презент дідусі має наголосити, що молоде покоління пам’ятає, шанує та дякує дідам та батькам за скоєні подвиги.

ЩО ПОДАРИТИ ДІДУСЮ НА 9 ТРАВНЯ?

Подаруйте дідусю вишитий портрет, на якому він один у солдатській формі, або з бабусею в день весілля (сімейний портерт), або з однополчанами на річниці Перемоги. вишитий сімейний портрет, вишивка по фото, вишити портрет, фотовишивка, фотостібок

Скептики спитають, як можна відтворити на тканині такі складні картини. Дуже просто.

Сучасна техніка «фотостібок» дозволяє зі 100%-ою точністю відтворювати на тканині будь-які картини та сюжети.

Ви можете замовити в подарунок дідусеві на 9 травня вишитий портрет, там де вони з бабусею такі молоді. Тканина передасть практично точну копію відреставрованої фотографії.

На відміну від традиційної ручної вишивки, яка передає загальні риси, здатна передати до дрібниць всі контури, кольори та півтони.

Все, що вам потрібно – це знайти те фото, яке стане джерелом (моделлю) вишитої картини. Але, незважаючи на те, що за термінами машинна фотовишивка займає  набагато менше часу, ніж ручна, не варто відкладати замовлення портрета на останній момент.

Якщо ви хочете на 9 Травня порадувати дідуся чимось особливим – майстри студії машинної вишивки портретів “ArtPix”  з радістю допоможуть Вам у цьому! Замовте дорогій людині вишитий портрет, котрий на довгі роки збереже жвавість кольору та яскравість фарб.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp