Комп’ютерна вишивка з фотографії

Комп’ютерна вишивка з фотографії

Ви вже задумалися над новорічними подарунками для рідних та друзів? У підготовчій передсвятковій метушні зазвичай мало часу залишається на обдуманий вибір презентів. Тому зараз саме час подбати про оригінальний і дуже незвичайний презент. Ми пропонуємо Вам сучасний підхід до народної творчості – вишитий портрет з фотографії. Завдяки новому методу комп’ютерної вишивки з фотографії, шикарний портрет можна отримати в стислі терміни.

Дивовижне поєднання фотореалістичного зображення на тканині, та добротна вишивка нитками, – це машинна фотовишивка. Якість роботи на дуже високому рівні, адже над процесом працюють досвідчені майстри на сучасному вишивальному обладнанні. Багаті вишиті картини та портрети прикрашають чимало будинків, де поважають сімейні традиції, панує любов та гармонія.

Багато в чому точність вишитого портрета залежить від чіткої та правильно підібраної фотографії. Тому, якщо Ви захочете зробити такий розкішний подарунок собі чи знайомим, необхідно ознайомитись з рекомендаціями щодо підбору фото для вишивки. Отримавши кілька чудових знімків, відправляйте їх нам на електронну пошту і наші майстрині відразу візьмуться за справу. Через кілька днів Ви зможете насолодитися вишитим портретом. А поки він готується, догляньте найкраще місце на стіні для його кріплення.

Більш точної роботи, ніж комп’ютерна вишивка з фотографії на сьогодні не існує. Навіть якщо майстриня сама візьметься за справу, щоб вишити фотографію своїми руками, їй необхідно мати схему по фото для вишивки хрестом. Таку схему наші спеціалісти розробляють на комп’ютері. Професіоналізм розробки схем дуже важливий, адже від цього залежить точність зображення та його реалістичність.

Також, майстрині можуть замовити схему для вишивки на нашому сайті. Телефонуйте, і ми відповімо на всі питання! Особливо, якщо:

– Якщо Вашого досвіду не вистачає, щоб вишити складну картину.

–  Якщо Ви не маєте багато часу для ручної вишивки.

–  Якщо Ви хочете підкорити рідні серця теплим сімейним подарунком.

Тоді швидше приступайте до пошуку підходящої фотографії, щоб створити унікальний вишитий портрет. Це може бути як індивідуальне зображення, так і сімейний портрет.

Сімейні цінності, це не лише пошана та любов до рідних. Дуже важливо передавати сімейні реліквії своїм нащадкам. А що може бути ціннішим, ніж пам’ять? Фотографії, на жаль, згодом жовтіють та втрачають свою привабливість. А вишитий портрет може довгі роки прикрашати стіни рідної оселі, не втрачаючи своєї цінності, лише набуваючи її з роками.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp