Дитяча метрика бісером

Дитяча метрика бісером

Чудова ідея – створити стилізоване свідоцтво про народження – дитячу метрику бісером! Картина, присвячена народженню дитини, із зазначенням дати, часу, ваги, зростання маленької людини – це величезне поле для фантазії. Наприклад, таке полотно можна забезпечити не тільки зображенням самого малюка, а й кумедними фігурками – звірятами, квіточками, черевичками, героями мультфільмів. А також розмістити на ній відбитки долоні чи стопи малюка.

Якщо таку річ присвятити своїй дитині, це стане для неї справжнім талісманом, символом тепла та піклуванням материнських рук. А подарунок родичам, друзям, які стали батьками, продемонструє Вашу глибоку повагу та причетність до їхньої радості, пов’язаної з появою нового члена сім’ї.

Студія «ArtPix» розробить схему для метрики будь-якої складності, в тому числі й для вишивки хрестиком, з урахуванням Ваших побажань. Після складання ескізу, включення до нього фотографії дитини (можна обійтися без фото), інших елементів, з гармонійним розташуванням по картині конкретних метричних даних, ми переносимо його на тканину і роздруковуємо. На додаток Ви отримуєте від нас символьну схему та ключі до неї.

дитяча метрика бісером

Якщо ж Ви знаєтеся на сучасних комп’ютерних програмах і хочете створити своє творіння з самого початку і до кінцевого результату, Ви цілком можете розробити схему для вишивки хрестом самостійно, і ми з задоволенням проконсультуємо Вас у цьому питанні.

Ну, а якщо вам потрібна метрика в найкоротші терміни – ми пропонуємо Вам звернути увагу на машинну вишивку в техніці фотостібок. Всього 3 – 5 днів, і дивовижно красивий дитячий портрет з метричними даними вже готовий!

Нехай Ваш твір – дитяча метрика бісером, стане виразом щирості та тепла Вашої душі.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp