Як вишити портрет

Як вишити портрет

Вишивка хрестиком популярна сьогодні так само, як і кілька століть тому. Умілі майстрині старанно роблять стібки на своїх полотнах, щоб вийшли майстерні картини, візерунки на одязі, предметах побуту. Щоб вишити складнішу композицію, наприклад, фотовишивку, необхідний досвід та допомога майстрів-фахівців. Вони підкажуть, як якправильно вишити портрет і створять індивідуальні схеми для якісної роботи.

Фотовишивка відрізняється фотореалістичністю зображень, що переносяться з фотографії на ткане полотно. Найголовніше в такій вишивці, це досвід та майстерність вишивальниці. Тому, якщо є велике бажання спробувати себе в цьому ремеслі, ласкаво просимо на наш сайт.

Для вишивки портрета Вам знадобиться індивідуально розроблена схема для ручної вишивки, яку можна замовити у наших фахівців або створити самим. Розроблений майстер-клас зі створення схем, особливо допоможе вишивальницям-початківцям зрозуміти зміст такої роботи. Тут докладно і докладно розписані вимоги у виборі фото, його обробці та створенні самої схеми. На майстер-класі Ви дізнаєтесь, як вишити портрет за зробленою схемою.

Ручна фотовишивка займає дуже багато часу та сил. Вишити портрет, це робота для професіоналів, тому що є багато нюансів для виконання фотореалістичного зображення. Ручна робота відповідно цінується набагато дорожче, ніж машинна фотовишивка.

У чому відмінність машинної фотовишивки від ручної?

По-перше, термінами виготовлення. Машинна вишивка портретів триватиме від 3 до 5 днів.

По-друге, завдяки унікальній технології photostich, реалістичність зображення досягає 95% від оригіналу фотографії.

По-третє, машинна фотовишивка відрізняється доступною ціною, що робить її дуже популярною.

Якщо Ви хочете прикрасити стіни рідного дому розкішним вишитим портретом, тоді заповніть форму для замовлення і найближчим часом отримайте очікуване замовлення. Якість наших робіт заслужила на довіру багатьох клієнтів, адже створюють ці шедеври досвідчені майстри на сучасному вишивальному обладнанні.

У нас Ви можете замовити:

Вишитий сімейний портрет

Вишивку дитячої метрики (метрику новонародженого)

Вишивка весільної метрики

Вишивка портретів зі старих фотографій

Алмазну мозаїку по фото

Схему вишивки бісером за фотографією

Вишивальниці різного рівня досягають досконалості у своїх роботах, завдяки майстер-класам та допомоги досвідченіших фахівців. Ми раді допомогти всім любителям цієї народної творчості та підтримати своїми навичками та розробками. У нас Ви дізнаєтеся, як самому зробити схему для ручної вишивки або замовити готову схему, і як вишити портрет вручну.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp