Вишивання бісером фото

Вишивання бісером фото

Колись вишивка бісером застосовувалася слов’янськими ручницями для прикраси нарядів і предметів побуту, а зараз все більшої популярності набуває вишивання бісером фото. У кожний сантиметр такої роботи її автор привносить не тільки майстерність і копітку працю, а насамперед частинку своєї душі. Адже якщо Вас надихнула ідея створення портрета вишитого за фотографією, напевно йдеться про дорогу людину.

Натхнення це добре, але з чого почати? Може здатися, що насамперед потрібно придбати бісер. Однак одразу виникають питання – скільки бісеру потрібно купити, якої кольорової гами та форми? Зрозуміти все це можна, якщо у Вас є ідея портрета та його схема. Вибрати фотографію Ви можете самостійно, а замовити схему фото для вишивки можна в нашій компанії. Полотно, на яке наш майстер перенесе фотографію, має бездоганну якість. Крім схеми Ви отримуєте від нас роздруковану кольорову або чорно-білу символьну схему, розшифровку символів, підбір бісеру чеського виробника Preciosa.

Тепер Ви готові до покупки головного елемента майбутнього шедевра – бісеру. Ах, так, не забудьте голки! Вони повинні бути тонкими (№10 або №12), щоб легко пройти в отвір бісеру та міцними. Також Вам знадобляться п’яльця, лампа для освітлення, і гарний настрій! На додаток відзначимо важливу деталь – вибір фотопортрета є однією з ключових умов красивої бісерної вишивки.

Якщо Ви любитель вишивати хрестиком і хочете зобразити фото за допомогою муліне – не проблема. Наші майстри професійно розроблять для Вас схему з фотографії, підберуть потрібні відтінки та кількість необхідного муліне.

Але якщо Ви хочете розробити самостійно схему, наша стаття – майстер клас з розробки схеми з фото – Вам буде дуже доречним.

Також ми пропонуємо Вам вишивку машинну. За допомогою комп’ютерних технологій та машинного обладнання, ми розробимо унікальну схему, і протягом трьох днів вишиємо Ваш портрет, який за красою своєю не поступиться і не відрізниться від ручної вишивки.

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання – дзвоніть. Ми впевнені, що наші консультації допоможуть взятися за вишивання бісером фото навіть тих хазяйок, які ніколи раніше не займалися рукоділлям.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp