Виробники обладнання для машинної вишивки

Виробники обладнання для машинної вишивки

Від чого залежить якість вишивки? Звичайно ж, від уміння та вправності майстрині вишивальниці. А ось якість комп’ютерної вишивки залежить насамперед від обладнання. Причому під обладнанням ми маємо на увазі як безпосередньо вишивальні машини, так і програми-редактори, які фактично керують вишивальною машиною.

Виробники обладнання для машинної вишивки:

Один із лідерів на ринку – Японія, і в цьому немає нічого дивного. Декорування національних костюмів вишивкою у Японії зведено у ранг мистецтва. А рано чи пізно мистецтво йде у маси, тобто у виробництво. Напевно, тому на ринку найбільше машин японського виробництва та якість цього обладнання перевершує європейські аналоги.

Компанія Toyota відома своїми машинами не тільки серед автолюбителів. Її унікальна компактна вишивальна машина TOYOTA Expert ESP-9100 NET має попит у промислових підприємств. Вона відрізняється підвищеним функціоналом і фактично є не машиною, а цілою модульною системою, яка здатна забезпечити гнучкість процесу виробництва та збільшити продуктивність загалом.

Ще один всесвітньо відомий виробник вишивального обладнання для машинної вишивки з Японії це компанія BROTHER Industries Ltd. Свою першу машину компанія представила далекого 1928 року, а сьогодні пропонує унікальне за своєю функціональністю та інноваційністю обладнання. Вишивальні машини даного виробника чудово справляються не тільки з традиційною тканиною, але й дозволяють наносити візерунки на готові вироби, головні убори тощо, доступна фото вишивка на полотні.

Ну й гріх не згадати про лідера серед японських виробників вишивальних машин – Таджима (TAJIMA) Можна довго співати оди цій вишивальній машині. Висока швидкість (продуктивність), підвищена шумоізоляція, економний режим споживання електроенергії, надійність, наявність пилок великих розмірів… Загалом перелік позитивних характеристик можна писати та писати. Єдиний недолік – це ціна … Вже кусається боляче.

Як і у всіх сферах виробництва, у потилицю Японії дихає Китай. Китайські машини для вишивки компанії Richpeace за своїми споживчими властивостями практично не поступається японським колегам, і при цьому коштують дешевше. Китайські машини дозволяють наносити декор на готові вироби. Фотовишивка  портретів із використанням китайського обладнання відрізняється високою якістю.

Аналізуючи ринок автоматизованого вишивання, не можна не згадати про німецьку компанію ZSK Stickmaschinen GmbH. Істинно німецька якість, багатофункціональність та надійність – відмінні риси продукції ZSK. Вишивальна машина від ZSK здатна наносити візерунки на трикотаж, крій, готові вироби та навіть на шкіру. А фотовишивка портретів на машинах ZSK вразить своєю красою навіть досвідчених експертів.

Вишивальна апаратура, для розширення своїх функціональних властивостей, може додатково комплектуватися спеціальними пристроями, які дозволяють вишивати шнуром, блискітками, тамбурним стібком, махрою, а також технікою рішельє і технікою петельної вишивки.

Основні показники, які визначають рівень вишивальної машини:

  • швидкість вишивки (стібки за хвилину);
  • кількість головок робочих (сучасні машини можуть мати від 2-х до 24-х робочих головок);
  • розмір пялець (макс.) або розмір робочої зони;
  • кількість голок (від 1 до 12).

Сучасне обладнання для машинної вишивки оснащене системами автоматичної подачі стрічок, шнурів, системами відео та лазерної навігації, триммерами лазерними та ін.

А нещодавно на ринку було представлено унікальний вишивальний апарат японської компанії Tanaka. У чому його унікальність? У тому, що це обладнання дозволяє здійснювати так звану безниткову вишивку (NO-THREAD-EMBROIDERY).

Одним словом, технології на місці не стоять. Зараз можна і вишити фотографію на вишивальному устаткуванні, а можна випалити фото на дереві знову таки на спеціальному верстаті.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp