Алмазна мозаїка по фото

Алмазна мозаїка по фото

Алмазна мозаїка по фото – креативний подарунок – тепер це просто!!!

Шановні гості сайту машинної фото вишивки ArtPix (АртПікс)

Ради Вам повідомити, що стомлюючі походи по магазинах у пошуках креативного подарунка – скасовуються!!! Пропонуємо Вам унікальне рішення у якості подарунка!

Креативний подарунок – алмазна мозаїка за Вашою фотокарткою

За Вашим бажанням картина розміру 45 см на 50 см – буде скомбінована з 3 – 5 фотографій, і оформлена в міні-шаблони з кліпартами, декор елементами різної тематики: якщо це хлопчик – машинки, кубики, рогатки. Якщо дівчинка – бантики, лялечки, квіточки…

Тон полотна за Вашим бажанням може бути як темним (більше для хлопчаків), так і світлим (для дівчаток, і для весільних портретів).

Якщо Ви хочете презентувати портрет дорослій людині, батькам, друзям, колезі –  вишити можна такі фрагменти з життя як грудничковий період… Перший клас.. Випускний… Весілля… Народження малюка ( фото з дитиною ).

На ювілей, весілля можна скомпонувати також міні–історію весільної урочистості, вінчання.

Хрещенику або хрещениці фото вишивка “Таїнство хрещення” буде пам’яттю на все довге та щасливе життя!

Такий  презент як алмазний портрет  –  не залишить байдужим абсолютно нікого. Адже це справді ноу-хау серед незвичайних подарунків! Ми врахуємо всі Ваші побажання, погодимо з Вами всі нюанси, надішлемо на затвердження макет для створення схеми вишивки та вишиємо гарний та оригінальний портрет, вірніше серію міні-фотовишивок на одному полотні. У супровідному листі детально опишіть, щоб Ви хотіли бачити на картині, опишіть послідовність (якщо це буде вишитий портрет у міру зростання), можливо, особливі побажання. Також напишіть свої контактні дані і число на коли потрібна бути готовою робота. Просимо звернути увагу, що створення такого портрета потрібно щонайменше 10 днів!!! Ознайомившись із відгуками наших клієнтів, Ви остаточно переконаєтеся в тому, що вишитий портрет у подарунок – це дійсно креативно та оригінально!!!

А що якщо Ви шукайте презент, але не маєте достатньої кількості фотографій іменинника для замовлення “Миттв життя”. У такому разі ми пропонуємо Вам “класичну фото вишивку” – лише одна фотографія, 3 дні на роботу – і креативний подарунок готовий!!!!

Так само можна виконати в машинній вишивці Замовити портрет машинної вишивки Ви можете прямо зараз.

Але, якщо Ви все-таки зупинили свій вибір на стразах – Ваша Алмазна мозаїка за фотографією точно стане креативним подарунком і буде в центрі уваги!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp