Часткова вишивка бісером

Часткова вишивка бісером

Часткова вишивка бісером користується великою популярністю тому, що така картина дає своєрідний естетичний ефект. За рахунок того, що деякі елементи полотна залишаються не розшитими бусинками, створюється об’ємність та особлива смислова глибина. За такої техніки бісеринки пришиваються на основу (тканина, габардин або полотно), на яке вже нанесено малюнок. Обробляти слід лише ті місця, які вказані на малюнку тканини. Фон, обличчя та інші елементи можуть залишатися не вишитими, а просто надрукованими.

Наприклад, потрібно розшити портрет дівчинки в капелюсі. Обличчя ми залишаємо не зворушеним, а капелюх рясно постачаємо різнокольоровими бісеринками. Якщо виявити фантазію, можна додати деталі, яких не було на вихідному фото – квіти, фрукти, птахи.

Або, наприклад, тигр на тлі пейзажу, де тварина залишається малюнковою, а пейзаж рясніє різнокольоровими скельцями. А можна і навпаки – пейзаж відходить на другий план, а бісерний тигр виграшно вирізняється та блищить!

Часткова вишивка бісером

Неймовірно красивими виходять дитячі метрики бісером. Особу дитини ми залишаємо незайманими, не зашитими, а ось аксесуари, рюші фон і безпосередньо сам текст ми зашиваємо бісером.

Перевага неповного вишивання у відносній простоті виконання. Тут не потрібно відстежувати за схемою кожен зроблений стібок, можна не хвилюватися з приводу виходу за межі малюнка, відсутні складні шви, тому матеріал пришивається швидко і легко.

Часткова вишивка бісером

Звернувшись до студії «ArtPix», Ви отримаєте роздруковану схему з фотографій та ескізів на якісному матеріалі.

Якщо Ви початківець і поки не відчуваєте в собі впевненості для роботи з бісером, спробуйте алмазну вишивку по фото. Ця техніка проста у виконанні та доступна навіть дитині. Але якщо Ви готові витратити трохи більше часу і старанності для свого шедевра, картина із застосуванням техніки часткова вишивка бісером стане прекрасним предметом інтер’єру або шикарним подарунком для дорогих Вам людей.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp