Що подарувати на весілля?

Що подарувати на весілля?

Напевно, кожен із нас стикався з таким питанням.

“Що подарувати на весілля”?

І більшість із нас, як  подарунка на весілля, зупиняли свій вибір на грошах. .

З одного боку, це правильний вибір. Навіщо молодятам п’ять чайних сервізів, 10 комплектів постільної білизни та 15, дуже потрібних у побуті, тостерів??!! А донедавна люди дарували саме такі подарунки: тостери, сервізи, каструлі, праски. Взагалі все, що могло стати в нагоді в побуті. І найчастіше виходило по кілька екземплярів. Тому молодята самі вирішують куди і на що витрачати гроші, і купують те, що їм потрібно. І це безперечно плюс!
Але, як відомо, у медалі дві сторони. Звичайно, простіше подарувати гроші і не ламати голову над питанням презенту. Але подаровані вами купюри, рано чи пізно витратяться, і саме від Вас у молодят нічого не залишиться … А хочеться, щоб саме Ваш   весільний презент був особливим … Адже найбільша винагорода для дарувальника – це бачити захоплення в очах отримувачів презенту, коли воно відкривають ваш подарунок. Ці іскорки в очах, цей подив … Це щире спасибі… Що може бути краще?
Навряд чи Ви побачите всі ці емоції, якщо Ви подаруєте на весілля гроші. Це швидше якась економія бюджету молодят. Не більше.

Що подарувати на весілля? Оригінальний подарунок – вишивка весільної метрики.

Ви тільки уявіть захоплення молодих, та й не тільки молодих, а й усіх гостей, коли ви вручатимете новоспеченій сімейній парі, як весільний подарунок вишиту весільну метрику!!!
Адже такий ексклюзивний презент – це насамперед прояв Вашої любові, поваги до молодих. Ви не купили перший чайний сервіз, що попався, і вже тим більше не обмежилися конвертиком…Ви шукали, обирали, переживали, чи сподобається Ваш презент молодим?! І якщо Ви читаєте цю статтю – ви напевно не хочете дарувати як усі “конвертик”, і шукайте ексклюзивний, незвичайний та оригінальний подарунок.

І якщо в якості подарунка на весілля ви зупините свій вибір на такому пам’ятному і найголовніше красивому презенті – запевняємо, ви зробили правильний вибір!!!

Зксклюзивна картина буде довгі роки прикрашати будинок новоспеченої сім’ї, а також нагадувати про урочисту подію, що сталася в їхньому житті!!

Замовити метрику Ви можете на нашому сайті. Наші досвідчені майстри, за надісланими Вами фотографіями та метричними даними – створять оригінальний дизайн, розроблять схему та вишиють пам’ятний подарунок молодятам. А вже через кілька днів, отримавши поштою, вишиту весільну метрику, Ви зможете самі переконатись у тому, що зробили правильний вибір – звернувшись саме до нас для замовлення фото вишивки!!!

Незважаючи на те, що ми надаємо фото вишивку за найнижчими цінами в Україні, ми гарантуємо високу якість портретів і неперевершену майстерність наших дизайнерів!!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp