Вишита дитяча метрика

Вишита дитяча метрика

Коли на молоду сім’ю сходить божа благодать – народжується дитина. Щастя молодих батьків є безмежним, і такі моменти слід пам’ятати. Щоб народження малюка залишилося в приємних і ніжних спогадах, пропонуємо вишити для Вашого малюка його перше фото. Вишита дитяча метрика – це чарівна, вишита хрестиком або гладдю картина з даними Вашого малюка і фотореалістичним зображенням його першого портрета. Зберігати таку сімейну цінність, одна насолода.

Народження дитини – це свято для всієї родини. Саме тоді, коли чуєш перші слова: «У Вас народився хлопчик» чи «дівчинка», відчуваєш приплив сил. Немов «крила несуть» у магазин за подарунками, щоб купити малечі найкращі та найдорожчі презенти. Але чи всі подарунки так пам’ятні? Іграшки оновляться, а костюми зносяться.

Що подарувати малюкові у його перший день народження?

Зробіть найоригінальніший та найексклюзивніший подарунок – майстерно вишиту дитячу метрику. На полотні відобразиться дуже точний портрет малюка в оточенні перших даних:

– його імені та прізвища

– дати народження

– зросту і ваги при народженні.

– місто народження (за бажанням)

Посміхаючуюся крихітку можна оточити (за бажанням) іграшками або теплими словами побажань, молитви, віршів. Ми завжди враховуємо побажання клієнтів, адже ми намагаємося для Вас.

Або можемо зобразити метрику в стилізованому зображенні дитини, де фон вишитої картини відповідатиме статі малюка.

Як Вам така ідея? Дитяча метрика з відбитками, зліпками ручок та ніжок. Це миле доповнення невідмінно прикрасить іменну картину малюка.

Безмежна фантазія батьків, ведена любов’ю до маленької крихітки може творити чудеса. Тому наші фахівці готові до найнесподіваніших пропозицій.

Над Вашою фотовишивкою будуть працювати найдосвідченіші майстри на сучасному вишивальному обладнанні. Тільки професійний підхід до справи, та ретельне виконання всіх технологій – запорука якісної роботи.

Також наші фахівці виготовляють схеми по фото для вишивальниць, які самі захочуть вишити портрет або метрику. Ми виконаємо індивідуальні замовлення на виконання схем для фотовишивки або надамо рекомендації для самостійного створення схем для ручної вишивки.

Здивувати рідних, друзів можна унікальним подарунком – вишитим портретом із застосуванням колажу та шаблонів. Навіть якщо у ваших друзів є все, від такого подарунка вони буде в захваті.

Також ми виготовляємо:

  • вишиті сімейні портрети – унікальний подарунок для рідних,
  • вишиті весільні метрики – пам’ять про щасливий день на довгі роки,
  • вишивку старих фото – сучасна фотовишивка допоможе зберегти цінні старовинні фотографії, які Вам дуже дорогі.

Також пропонуємо послуги комплектації наборів рукоділля:

  • Алмазна мозаїка по фото
  • Схему вишивки бісером за фотографією

Завдяки комп’ютерній вишивці портретів Ви отримуєте якісне фотореалістичне зображення на тканому матеріалі в короткі терміни. Ціни значно нижче, порівняно з ручними роботами.

Щоб швидко замовити вишиту дитячу метрику для Вашого малюка, необхідно заповнити форму замовлення і відправити нам якісну фотографію дитини з Вашими побажаннями за розмірами вишивки. Зробіть дату народження улюбленої дитини пам’ятної на довгі роки.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp