Фото бісером

Фото бісером

Розшити фото бісером – означає висловити свою любов і вдячність тому, чий портрет створюється. Багато терпіння, старання потребує такої тонкої роботи. Це немов медитація, коли майстриня забуває про все на світі і занурюється у відтворення дорогого образу. Мами вишивають портрети своїх дітей, бабусі – онуків, дружини – чоловіків. Такий портрет стає справжнім оберегом та талісманом на все життя.

Розшивка намистинками проводиться двома способами – повним та частковим. У першому випадку полотно повністю покривається бісеринками, і ми отримуємо розкішне зображення, блискуче кольором. У другому – розшиваються окремі фрагменти, і картина набуває об’ємності та вишуканості.

Який би формат роботи Ви не вибрали, для початку Вам знадобиться схема по фото для вишивки бісером. Для того щоб схема виглядала реалістично і мала високу якість, її виготовлення краще замовити фахівцям. Ми розробимо її з урахуванням Ваших побажань, роздрукуємо на полотні та супроводжуємо легендою – розшифровкою символів та підбором бісеру чеської фірми Preciosa. Зверніть увагу – бісер ми не продаємо.

Отже, Ви вирішили замовити нам схему та створити бісерний шедевр, але яку фотографію вибрати? Вам подобається і одна, і друга, і третя – всі чудові! Однак поспішаємо Вас попередити – не всі навіть найулюбленіші Вами фото підійдуть для такої тонкої справи, як вишивання.

Ось правила, які важливо врахувати під час замовлення схеми для вишивки фото бісером: 

  • – Об’єкт має бути досить великим. Чим ближче зроблено знімок, тим краще. Адже на фотовишивці важливі риси обличчя, отже, вони мають бути чіткими.
  • – На обличчі моделі не повинно бути сонячних відблисків, тіней від предметів, тому ідеальний варіант – фото, зроблене у приміщенні, а не на природі.
  • – Також не підійде фото, на якому одна частина обличчя добре освітлена, а друга у тіні. Таким, зазвичай, виходить портрет біля вікна. Він може бути чарівним на папері, але для вишивки не годиться.
  • – Фото не повинно бути оброблене фотошопом та іншими графічними редакторами. Майстер сам прибирає дефекти, якщо вони є, перед конвертацією фотографії у схему.
  • – Це має бути чітке фото гарної якості, без розмитості та аберацій.

фото бісером

У будь-якому випадку після того, як Ви надішлете нам фото разом із заявкою, ми його ретельно розглянемо, протестуємо на використовуваних нами програмах і повідомимо про його придатність. Крім фотографії Ви повинні надіслати заявку з такими даними: бажаний розмір (А2, А3 або А4), вказівка формату розшивки (повна або часткова) та дані для відправки готового продукту. Оплату слід здійснити після затвердження макета. Потім схема буде доопрацьована, роздрукована та перенесена на полотно, на це піде від 3-х до 5 днів.

Отримавши ескіз, озброївшись бісером, голкою, нитками та п’яльцями, Ви можете приступати до майже сакрального дійства – розшивки фото бісером, створюючи унікальний витвір мистецтва для дорогих Вам людей.

Крім схеми для фото бісером, Ви можете замовити у нас:

  • – Схему для вишивання хрестом
  • – Укомплектований набір: схема, канва, муліне
  • – Набір алмазної вишивки по фото
  • – Готову машинну вишивку портрета
Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp