Що подарувати бабусі на 8 березня?

Що подарувати бабусі на 8 березня?

На порядку денному питання «що подарувати бабусі на 8 березня»? У нас, як завжди, є відповідь!

Напевно, кожен з нас пам’ятає, як у школі на уроках праці ми готували подарунки для мами і подарунки для бабусь на 8 березня. Як правило, це були листівки, підписані кострубатим почерком, але виготовлені з такою любов’ю та дитячою серйозністю, що нікому й на думку не спадало висміяти ці «творіння». Адже ми вкладали в цю листівку все своє кохання… Це був не просто клаптик паперу… Це був подарунок для бабусі, милої, доброї бабусі. А враховуючі тенденції сучасного мистецтва, таки вироби називають Hand made і коштують вони дуже дорого. Але ми давно вийшли зі шкільного віку, тому зробити саморобні листівки, подарунок бабусі на 8 березня, якось не солідно. І напередодні Жіночого дня ми ставимо питання «що подарувати бабусі на 8 березня»?

Духи, квіти, цукерки, прикраси та ін.? Ми починаємо гарячково перераховувати все те, що зазвичай дарують жінкам на восьме березня.

Але цукерки і квіти не сприймаються як окремий подарунок, та ще й подарунок для бабусі. Може привітати колегу квітами чи цукерками ще куди не йшло, але бабусю… Ні, тут потрібно щось особливе, щоб показати, наскільки вона вам дорога.

Духи, як подарунок бабусі на 8 березня – питання спірне. З одного боку бабуся – жінка, а жінка без парфумів, як відомо, – не жінка. Але навряд чи ваші уподобання на аромати збігатимуться. Навіть якщо у подарунок на 8 березня бабусі, Ви піднесете Шанель №5 – класика парфумерного жанру, ваша бабуся може виявитися шанувальницею Червоної Москви, яку знайти в сучасних косметичних бутиках неможливо.

Що ж подарувати бабусі на 8 березня?

Можна подарувати бабусі на 8 березня щось корисне, для здоров’я, але навіщо зайвий раз нагадувати бабусі про її недуги.

В принципі, обрати подарунок для будь-якої людини, не тільки для бабусі, дуже просто. Достатньо подумки поставити себе на місце людини, якій призначений подарунок.

Подумайте, що любить робити бабуся вечорами, коли зір вже не дозволяє читати, в’язати, вишивати, а здоров’я, що похитнулося, не сприяє роботі в саду або на городі. Правильно! Довгими вечорами ваша бабуся вдається до перегляду сімейних фото альбомів.

А тепер, створивши асоціативний ряд з понять фото, портрет, картина мистецтва, можна відразу ж визначитися з подарунком – вишитий портрет. .

Саме сучасна технологія машинної вишивки «фото вишивка» дозволяє відтворювати на тканині унікальні за своєю точністю портрети та зображення.

Вишитий портрет порадує бабусю і стане гідним подарунком бабусі, і прикрасою вітальні чи спальні. До речі, для того щоб вишитий портрет дійсно сподобався бабусі, під час спільного розглядання фото альбомів, поцікавтеся, яка фотографія є улюбленою і найвдалішою на думку бабусі.

Після того, як ви визначитеся з фотографією – справа за малим, передати її майстру вишивальнику.

Фото вишивка – поєднує в собі і мистецтво вишивання, і малювання, і фото майстерності. Залежно від побажань Замовника портрет може на 100% відповідати оригіналу, а може бути виконаний у чорно-білому, або навпаки, кольоровому варіанті.

Що стосується ціни на фото вишивку – вона Вас однозначно порадують: вишитий сімейний портрет можна замовити у нас на сайті за 400 гривень.

Все ще думаєте, що подарувати бабусі на 8 березня?

Вишитий портрет стане прекрасним подарунком бабусі на 8 березня, а цукерки і квіти – гідним до нього додатком.

 

Ми будемо Вам вдячні, якщо Ви поділитеся інформацією про нас З Вашими друзями в будь-якій зручній для Вас соц. мережі

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp