Вишитий портрет по фото

Вишитий портрет по фото

Подарунки бувають різні: корисні і душевні, що-небудь і від щирого серця. Щоб не потрапити в халепу з вибором подарунка, наша студія пропонує безпрограшний варіант – вишитий портрет по фото. Іменинник від ексклюзивного презенту буде в захваті, адже в ньому міститься увага, щирість та душевність.

Якщо іменинник людина оригінальна і любить виділитися із сірої маси людей, зробіть їй сюрприз. Замовте нестандартний вишитий портрет, де його зображено у вигляді графа чи царя. Веселу та сміливу даму можна зобразити відважною куртизанкою, а домашню маму трьох дітей – сміливою мандрівницею. Фантазії не мають межі, коли справа стосується портретів із застосуванням шаблонів і колажу.

Трудомістка робота з вишивки портретів здійснюється досвідченими майстрами на сучасному обладнанні. Тільки бездоганний підхід до своєї справи дає такі чудові результати. Фотореалістичні вишиті зображення відповідають оригіналу фото на 95%.  Сприяють цьому професійна обробка фотографії та її редагування, правильно розроблені схеми з фото, підбір техніки для вишивки.

Вишитий портрет по фото, це сучасно і дуже цікаво, як для його щасливого отримувача, так і для гостей. Адже завжди приємно дивитися на якісну роботу та оригінальне зображення.

Якщо майстриня має досвід, то портрет може вишити сама. Для цього необхідно замовити схему з фото для ручної вишивки у наших спеціалістів. Якщо дотримуватися чітких рекомендацій та розробленої схеми, портрет більш ніж реально вишити вручну. Ми докладемо максимум зусиль, щоб робота вишивальниці була комфортною та у правильному напрямку.

Які види робіт ми пропонуємо нашим клієнтам?

  • вишивка старих фото, це данина пам’яті предкам. Вишити старе фото бабусі чи молодих батьків та вручити такий презент їм на свято, що може ще приємніше схвилювати, як увага дітей.
  • вишивка дитячої метрики користується великою популярністю, адже це перший і дуже важливий подарунок для маленької крихітки, яка тільки з’явилася на світ. Зберігати вишивку будуть батьки, а потім передадуть цю цінність дитині, яка вже подорослішала.
  • ми можемо вишити сімейний портрет, поєднавши в одній картині кілька фотографій. Це дуже вигідне рішення для великої родини, де, наприклад, ще немає спільної родинної фотографії. Розташувавши рідних на одному полі, ми створимо ексклюзивний портрет, яким Ви захоплюватиметеся..
  • молодим сімейним парам дуже подобається замовляти вишивку весільної метрики. Навіть якщо у Вас немає красивої весільної фотографії, ми зможемо створити найрозкішнішу картину, з усіма атрибутами, у розкішному вбранні. Ця краса прикрасить будь-який будинок і буде приємним спогадом народження нової сім’ї. Можна виконати у різних техніках: алмазна мозаїка, вишивка бісером

Ви вже не сумніваєтеся, що вишитий портрет по фото, це найоригінальніший і найпотрібніший подарунок?

Напевно, Ви вже вивчаєте наш прайс на роботи. Не дивуйтесь, це справді не дорого!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp