Що подарувати дідусеві?

Що подарувати дідусеві?

Існує безліч приводів на рік, щоб запитати себе «що подарувати дідусеві?».

Чи важко вибрати подарунок дідусеві? Кажуть, що подарунки обирають, не лише з огляду на вік одержувача презенту, а й його хобі, захоплення та, звичайно ж, привід по якому вони робляться.  Наприклад, подарунки на Новий рік відрізняються від подарунків на 8 березня або 9 травня. А чи існують універсальні подарунки, які принесуть лише позитивні емоції в людини незалежно від того, скільки їй років, чим вона займається, і що вона любить. Наприклад, що подарувати дідусеві на день Ангела, або на день Захисника Вітчизни? До речі зовсім не обов’язково чекати певного дня, щоб ще раз продемонструвати дідусеві, як він вам дорогий. Ви можете зробити незабутній, ексклюзивний та оригінальний подарунок дідусеві без приводу, як у дитячому мультику «просто так».

Як подарунок дідусеві, як знака уваги, оригінальним рішенням стане вишитий портрет (машинна фото вишивка). Чому вишитий? Тому що подарувати дідусеві його фотографію, навіть у найкрасивішій і унікальній рамці – якось банально. Можна подарувати портрет, намальований олівцем або олією, але навряд чи такий подарунок дідусеві можна назвати незвичайним.

А ось вишитий портрет, який поєднує в собі і мистецтво фотографії, і мистецтво малювання, напевно, порадує вашого дідуся.

Так що ж подарувати дідусеві?

Вибір подарунків для старшого покоління, яким і є ваш дідусь, може спричинити певні труднощі. Дуже часто при виборі подарунка дідусеві ми керуємося власними уподобаннями. Але навряд чи ваш дідусь мріє про нову комп’ютерну стрілялку, або про светр із останньої колекції Lacoste.

Тобто те, що любите ви, для дідуся як подарунок не годиться. Як і те, що любить сам дідусь, тому що ви просто можете не вгадати з моделлю, розміром, кольором та ін.
Наприклад, ваш дідусь затятий рибалка – але не факт, що новомодний спінінг припаде йому до душі. Адже старші люди консервативні у своїх уподобаннях та звичках. І допотопна вудка, яка за багато років стала не так знаряддям рибалки, як талісманом, навряд чи йому поступиться місцем.

А ось портрет це завжди приємно. Вишитий портрет – приємно подвійно. Незвичайний подарунок дідусеві))

Фото вишивка – нова технологія, яка використовується при машинній вишивці, дозволяє з фотографічною точністю відтворювати на тканині риси обличчя, колірну гаму та ін.

Не полінуйтеся перегорнути сімейні альбоми та знайти саме те фото, на якому ваш дід ще й не дід зовсім, а молодий бравий хлопець.

Фото вишивка дозволить реалізувати картину в будь-якому виконанні: стилізовану під ретро, розфарбовану в живі яскраві кольори або навпаки виконану в чорно-білій гамі.

Такі широкі функціональні властивості фактично знімають обмеження, які властиві фотографії чи намальованій картині.

А якщо врахувати, що при машинній вишивці використовуються матеріали, які тривалий час зберігають свої зовнішні якості, то вишитий портрет буде радувати вашого дідуся жвавістю фарб довгий час.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp