Вишити портрет з фотографії

Вишити портрет з фотографії

Уявіть, як здивуються друзі, коли побачать ваше зображення, виткане хрестиком на полотні. Майстерно виконана картина прикрасить Вашу обитель, підкресливши індивідуальність та оригінальний підхід до мистецтва. Вже точно, таку картину ніхто не зможе купити навіть у найдорожчому бутіку. Вишити портрет із фотографії можна своїми руками або замовити у досвідчених майстринь.

Творча людина неспроможна жити без захоплень. Одні знаходять себе у створенні віршів, інші займаються колекціонуванням різних предметів. Головне, щоб заняття було приємним як душі, так і тілу.

Вишивка хрестиком, це один з найпопулярніших видів рукоділля у житті багатьох людей. Історики стверджують, що ця майстерність вже була популярною у XII столітті. До сьогодні, вишивка хрестиком була ні що інше, як копітка і довга робота, над якою сиділи місяцями, а то й роками. В результаті виходили дуже оригінальні та майстерні роботи, якими прикрашали одяг та предмети побуту.

Сьогодні сучасні технології стрімко розвиваються у всіх галузях, включаючи рукоділля. Тепер можна проявляти свої вміння у вишиванні хрестиком не лише на простих візерунках, але й робити красиво вишити портрет з фотографії. Це ноу хау досягло високого рівня, завдяки розробкам майстрів високого рівня, без яких не може вийти якісної роботи: вишивка дитячої метрики, вишивка весільної метрики, сімейний портрет – все що душа забажає.

Фотовишивка, а саме техніка photostich, це унікальний метод вишивання хрестиком, за яким створюється фотореалістичне зображення на тканині. Чіткі лінії з дивовижною точністю переносяться з фотографії на тканий матеріал.

Ви вміла майстриня, яка вишиває чудові картини хрестиком? А може, Ви тільки навчаєтесь цій майстерності, але бажаєте отримати оригінальну картину з вашим зображенням?

Є реальна можливість виявити свою майстерність і вишити фотографію свою або дитини, а може вірного чотирилапого друга, чи спільну картину друзям на ювілей. У будь-якому випадку ваша робота увінчається успіхом і принесе захоплення і здивування багатьом.

Отже, з чого почати процес з фотовишивки?

  • Якщо ви впевнені у своїх вміннях і розраховуєте сили на перемогу в цій унікальній справі, пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями щодо підбору фотографії для вишивки фото портрета.
  • Вибрати саме душевне фото для вишивки, яке відповідає всім вимогам, та надіслати її нам на електронну пошту, для складання схеми для вишивки.
  • Отримавши професійні схеми та рекомендації, розпочати процес вишивання фотографії.

Якщо потрібен оригінальний пам’ятний подарунок Вашим рідним та близьким людям, де поєднана щирість із душевною теплотою, не замислюйтесь довго, вишитий портрет із любов’ю, це ідеальний варіант.

Не впадайте у відчай, якщо Вам не під силу підкорити складне зображення. Вишити портрет із фотографії можуть професіонали на сучасному вишивальному обладнанні. Від Вас необхідно лише якісне фото для вишивки та визначитись із розміром картини.

З усіх питань можна отримати консультацію, зв’язавшись з нами по телефону або електронною поштою.

Створюйте унікальні шедеври, а ми допоможемо Вам!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp