Фотовишивка

Фотовишивка

Усі люблять отримувати подарунки. А якщо скажуть, що ні, тоді трохи злукавлять. Але є люди, які отримують більшу насолоду від дарування подарунка, від хвилюючого моменту його вручення і від щасливих очей навпроти. Знайти особливий подарунок не так просто. Адже треба, щоб він був щирим, оригінальним та пам’ятним. До таких можна віднести індивідуальні або сімейні вишиті портрети методом фотовишивки.

Комп’ютерна вишивка по фото, це найпопулярніший на сьогоднішній день метод виконання фотореалістичних зображень на тканому матеріалі. Це най унікальніший подарунок для рідних, де поєднуються повага, любов, та щирість. Шикарна картина прикрашатиме стіни рідної оселі, і всі милуватимуться на роботою майстрів та нестандартним підходом до фотографії.

Чому вишиті картини так цінуються?

Вишивання хрестиком передалося нам від предків, як унікальне за красою рукоділля. Народи різних країн вишивають одяг, предмети вжитку, картини. Завжди такі роботи заворожують та підкорюють серця людей. Адже у вишитих картинах можна побачити не лише красу, а й копітку роботу, безсонні ночі та терпляче ставлення до процесу.

І сьогодні майстрині, які прийняли досвід вишивання хрестиком, демонструють своє мистецтво. Вони можуть вишити сучасні картини, зображення. Але фотореалістичний портрет вишити дано навіть не кожній досвідченій вишивальниці.

Фотовишивка досить складний процес для ручної роботи. Щоб підкорити цю вершину майстерності, необхідно працювати за певною схемою для вишивки по фото. Саме таку схему розробляють наші спеціалісти за допомогою комп’ютерних програм. Дотримуючись точних рекомендацій та порад наших досвідчених майстрів, вишивальниці зможуть самі вишити фотопортрет.

За допомогою унікальної техніки «Рhotostich».

Не маючи достатнього досвіду та часу для тривалої та копіткої роботи, замовити потрет по фото можна в нашій студії портретної фотовишивки. Наші майстри вишиють на замовлення будь-яку картину, або портрет: Вишивка дитячої метрики, вишивка весільної метрики, сімейний портрет – вибір за Вами.

Над виготовленням Вашого портрета працюватимуть майстри високого рівня на сучасному вишивальному обладнанні. Точність та фотореалістичність зображення досягає 95%. Таких результатів можна досягти лише комп’ютерною вишивкою за якісною фотографією.

Що Вам потрібне для замовлення?

–  Найголовніше, слідувати інструкціям з підбору фото для вишивки портрета.

–  Заповнити форму замовлення з Вашими даними та вибраними фотографіями.

–  Скажіть нашим майстрам ваші побажання за розмірами портрета.

Залишається трохи почекати і Ваше замовлення буде відправлено найближчим часом.

Не втрачайте можливість зробити чудовий подарунок своїм рідним і близьким людям на свята, що наближаються. Всі наші клієнти не просто задоволені результатом, вони дізналися справжню цінність сімейних традицій.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp