Вишивка бісером по фотографії – повна зашивка

Вишивка бісером по фотографії – повна зашивка

Якщо у дідуся попереду знаменна дата, значить ви вже роздумуєте, про подарунок для нього? Рекомендуємо звернути увагу на вишитий портрет по фото.

За Вікіпедією, ювілей – це річниця якоїсь події, яка урочисто відзначається. І це не обов’язково День народження. Це може бути річниця професійної діяльності, весілля, виходу на пенсію, та ін. Приводів влаштувати свято дуже багато. А це дуже цінується старшим поколінням. Адже для дідуся побачити себе у колі дітей, онуків, колег – це чудова нагода відчути себе потрібним і не таким самотнім. Але свято дорівнює подарункам. Тому, окрім написання сценарію, складання списку гостей та розсилки запрошень, потрібно вирішити, що подарувати дідусеві на ювілей.

До речі з дідусями набагато простіше, ніж з бабусями. Адже якщо жінки приховують свій вік, то чоловіки пишаються кожним роком. Тому в подарунок дідуся можна сміливо презентувати подарунки, на яких гордо красується «75» або «80».

Ювілей сам по собі це незвичайне свято. Це своєрідний результат за якийсь період (у десять чи п’ять років). Відповідно, і презенти мають бути особливими та унікальними.

Започаткуйте сімейну традицію на ювілейні урочистості дарувати вишивку з фотографією винуватця свята. 

Вишивка бісером по фотографії – повна зашивка – це не просто незвичайне рішення звичайного подарунка. Це можливість створити справжній сімейний фотоархів у форматі вишитих картин.

Згадайте середньовічні замки з портретами предків на стіні. Чому б не зробити щось схоже в сучасній квартирі? Тим більше, що інноваційні технології вишивання, такі як «фото вишивка», дозволяють відтворювати на тканині будь-які зображення. Це може бути перенесення фото на тканину зі 100% відповідністю до оригіналу, а може бути стилізований портрет, виконаний у будь-якому стилі та кольоровому рішенні.

Наприклад, у ті ж Середні віки лише гідні представники того чи іншого роду удостоювалися честі бути зображеними на картині.

Тому фотовишивка дідусі як глави сімейства тільки підкреслить його значущість та високий статус у родинному колі.

А ось, якщо Ви рукоділка, і з вишивкою хрестом на “ти” – тоді Ви можете замовити схему по фото для вишивки хрестиком або зробити схему по фотографії самостійно і вишити картину власними руками – і Ви, побачивши захоплення в очах дідуся, переконаєтеся, що це справді оригінальний та неповторний презент!

Шанувальникам вишивки бісером ми можемо запропонувати розробку схеми по фото і перенесення її на тканину. І навіть якщо Ви ніколи раніше не вишивали бісером – не біда, за нашими майстер класами, ви легко опануєте цю техніку вишивання.

Фото вишивка на сьогодні не має обмежень ні за колірною гамою, ні за сюжетом, ні за термінами виконання. Але нехай вас не вводить в оману майстерність вишивальниці та швидкість роботи машинного обладнання. Вишитий портрет як дарунок на свято не можна робити похапцем. Потрібно не тільки вибрати найкращу фотографію або розробити сюжет картини, але й підібрати правильне кольорове рішення. У чорно-білий оригінал можна вдихнути життя, розфарбувавши вишивку яскравими фарбами. І навпаки, звичайній кольоровій фотографії можна надати чарівність минулих часів, виконавши картину або вишитий портрет в монохромі або чорно білій ретроспективі. І щоб гармонійно підібрати всі складові успіху, до замовлення подарунка дідусеві на ювілей слід підготуватися заздалегідь.

Замовити схему бісером Ви можете прямо зараз.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp