Схема вишивки до 8 березня

Схема вишивки до 8 березня

Напередодні Міжнародного жіночого дня ми ставимо собі безліч питань, і одне з них – що подарувати?  Оригінальним рішенням подарунка рукодільниці буде – схема вишивки до 8 березня. 

Незважаючи на те, що восьме березня вважається жіночим днем, цього дня жінок та дівчат вітають не лише чоловіки (друзі, близькі чи колеги), а й інші жінки. Наприклад, у жіночих колективах існує традиція обмінюватися милими штучками або дарувати один одному букетики весняних первоцвітів. Якщо у вас є подруга, то ви, мабуть, вітаєте одна одну зі святом, і взаємно готуєте сюрпризи. Але з кожним роком шукати щось унікальне стає дедалі складніше. Тому вирішувати завдання про вибір подарунка не так і просто.

Всі парфуми, сувенірні тарілки, іменні ложки та ін. дрібниці вже подаровані. Можна вибрати щось із косметики. Але, подарувавши крем для жирної шкіри або засіб за перших ознак старіння, навряд чи ви зміцните ваші дружні відносини. Та й навряд чи “крем” можна назвати оригінальним презентом. А декоративну косметику купувати без людини, якій вона призначена, – не найправильніше рішення. Адже одна й та сама помада на кожній дівчині виглядає по-іншому.

Якщо навіть після масованої атаки по бутіках і шопінг-молам ви так і не вирішили, що подарувати, рекомендуємо відійти від стереотипних презентів і вибрати щось справді унікальне.

Наприклад, вишивка портрета. Не варто відразу ж подумки відтворювати картинку, що складається з набору канви, п’ялець та ниток. Тим більше, що подруга може виявитися бізнес-леді чи активною туристкою, якій зовсім не до рукоділля. Пропонуємо подарувати готовий виріб. А так, щоб не помилитися з тематикою – подаруйте вишитий портрет.

Запевняємо вас, отримавши в подарунок своє зображення виткане нитками на тканині, ваша подруга буде зворушена.

Напевно, у кожного з нас є картини, написані маслом або олівцем, а ось вишитим портретом у техніці фотостібок – може похвалитися не кожен. схема вишивки до 8 березня

До речі, коли ми говоримо «машинна фотовишивка», ми маємо на увазі не техніку хрестик, виконану вручну. Ручна вишивка цінується досі, і за своїми можливостями та зовнішнім виглядом вона не поступається сучасному машинному вишиванню.

Які послуги Ви можете замовити у нас:

– машинна вишивка портретів

– розробка схеми з фотографії для вишивки хрестом

– схема по фото/картинці бісером на полотні

– алмазна вишивка по фото

– портрет на дереві

Комп’ютерна вишивка дозволить відтворити портрет з фотографічною точністю, передавши всі кольори та відтінки. Адже у всіх є своя особливість у зовнішності. У когось – це очі, що вражають блакітністю, у когось волосся – руде як вогонь. Унікальна технологія дозволяє передати всі ці нюанси без найменшої шкоди для контурів і обрисів.

Картина може бути виконана в будь-яких розмірах. Це може бути як справжня картина, гідна зайняти центральну стіну у вітальні, так і маленький портрет, який можна (замість банальної фотографії) розмістити на столику чи каміні.

Вишивка по фотографії не тільки знімає всі обмеження в питанні відтворення на тканині будь-якого зображення в будь-якому кольорі або кольорах, але й дозволяє вам швидко і оригінально вирішити завдання, яка схема вишивки до 8 березня буде оригінальна і затребувана.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp