Розробка схеми для вишивки бісером

Розробка схеми для вишивки бісером

Розробка схеми для вишивки бісером – не менш важлива частина процесу створення картини, ніж вишивання. Чому це має таке значення і чи можна вишити портрет чи інше зображення без комп’ютерної схеми? У відповідь це питання приходять відомі слова: «якщо довго мучитися, щось вийде». Але що саме може вийде, чи потішить Вас остаточний результат – це під дуже великим питанням.

Але все ж таки, звичайно, можна! Адже за старих часів якось вишивали ікони та картини. Спочатку наносили вручну малюнок на полотно, розфарбовували його, потім ретельно підбирали бісер, неодноразово переробляли, доки шедевр не набував закінченого вигляду. Довгими осінніми та зимовими вечорами при свічках майстриня старанно і неквапливо водила пальцями по полотну і через півроку (а може й через рік) з-під її вмілих рук виходило неймовірної краси творіння. Це стосується не лише рукоділля, пов’язаного з бісером, а й хрестиком, гладдю.

У наш час швидкостей саме життя ставить перед нами нові завдання і намагається поквапити. І було б дивно не скористатися перевагами, що дає прогрес. Наприклад, замовити схему для бісеру або дизайн вишивки хрестом можна професіоналам, і протягом кількох днів отримати кольоровий ескіз, розшифровку до схеми, підбір бісеру або муліні та символьну схему, де кожен символ прикріплений до певного кольору бісерини. Все це спростить і прискорить перебіг творіння. Те саме стосується і алмазної мозаїки.

Вам не доведеться витрачати зайві гроші, тому що колірна гама та кількість намистин будуть чітко розраховані. Вам не потрібно буде методом спроб і помилок набирати малюнок і в разі неточності його переробляти. Зрештою, якщо Ви не вмієте малювати або не можете визначитися з розміром Вашого шедевра, все це зробимо за допомогою сучасних комп’ютерних програм. Ми розрахуємо та запропонуємо такий розмір картини, який найкраще відобразить її сюжет і при цьому не погіршить якість зображення. Якщо потрібно корекція колірної гами, ми індивідуально підберемо кольори, і Ви отримаєте можливість втілити виключно своє бачення майбутнього творіння.

Наша компанія займається не тільки розробкою схем для бісеру, хрестом, алмазного живопису, а й виготовленням портретів – сімейних, індивідуальних. А ще Ви можете замовити нам дитячу або весільну метрику – оригінальні документи, які, на відміну від паперових, мають «душу» і залишаться на довгу пам’ять.

Телефонуйте, пишіть, ми раді стати Вашими помічниками у рукоділлі та створенні приємних та потрібних речей.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp