Що подарувати бабусі на ювілей?

Що подарувати бабусі на ювілей?

Незалежно від приводу – ювілей це з одного боку веселощі, а з іншого – сум. Чи святкується ювілей творчої діяльності чи річниця спільного життя, у будь-якому випадку це нагадування про прожиті роки, і, як правило, чималі. Тому до питання “що подарувати бабусі на ювілей” слід підходити дуже обережно.

Відразу варто відмовитися від ідеї презентувати зображенням заповітної цифри. Не всім приємно усвідомлювати, що вже «70» або «75» і т.д. тим паче бабусі. Адже в жодному суспільстві не прийнято нагадувати жінці про її вік. Саме навпаки гарним тоном буде нагадати бабусі, що вона, як і раніше, прекрасна і улюблена! І подарунок бабусі на ювілей повинен бути тому підтвердженням.

Існує старомодна традиція презентувати людям похилого віку щось монументальне, наприклад картину відомого місцевого художника або важку кришталеву вазу. Адже недарма кажуть, що в першій половині життя дамам дарують квіти, а в другій – вази… Але це знову ж таки досить грубий натяк на вік, ви ж не хочете образити дорого вам чоловічка.

Так ось, повертаючись до монументальних подарунків – якщо прикласти трохи фантазії та зняти наліт величності та урочистості, то картина може стати чудовим презентом. Наприклад, портрет іменинниці та ще й не просто, а вишитий портрет. Чим не є оригінальний подарунок?

Ваша бабуся, напевно, в молодості вишивала і хрестиком і гладдю, і досі у вас збереглися сімейні скатертини, серветки та рушники. Знаючи з власного досвіду, що таке вишивання і який це складний і трудомісткий процес, бабуся гідно оцінить вишиту картину, вишитий портрет, метрику.

Але у ручної вишивки, при всій повазі до майстрів вишивальників, є багато обмежень у тому, що стосується точності передачі зображення, підбору палітри кольорів тощо, та й час виконання портрета в ручному форматі може розтягнутися на кілька місяців. що подарувати бабусі на ювілей

Тому якщо Ви шукайте ЩО ПОДАРУВАТИ БАБУСІ НА ЮБІЛЕЙ, скажімо так на наступні вихідні – ручна вишивка відпадає. Більше того, ручна робота замовляється щонайменше за три місяці. Якщо раніше, то за часом, майстер вишивальник просто не встигне вишити картину. Та й не забувати, що ручна вишивка портрета коштує досить дорого… Не кожному по кишені замовити портрет ручної роботи. Тому, якщо Ваш бюджет обмежений – машинна вишивка портретів – буде відмінним і пам’ятним презентом, що, безперечно, є великою перевагою. Також величезним плюсом є те, що фото вишивку на подарунок бабусі, Ви можете вже отримати через три дні після оформлення замовлення. Терміни на виготовлення вишитого портрета від 2 до 5 днів.

Технологія машинної вишивки у форматі фото зображення дозволяє відтворювати на тканині не схематичні фото-роботи, а найменші на перший погляд риси обличчя.

Чого тільки варта усмішка бабусі та її теплий погляд, який ми пам’ятаємо змалку. Техніка photostich дозволяє передати та сфотографувати будь-які нюанси та глибину погляду, ніжність посмішки та ін.

Незважаючи на те, що технологія photostich з використанням унікального вишивального обладнання та ПЗ дозволяє скоротити процес створення картини, не рекомендуємо замовляти роботу «за день до часу Х».

Потрібно насамперед ретельно підійти до вибору фото. Адже наша мета – це найкращий презент для Вашої бабусі. А щоби вишити красиву реалістичну картину, знадобляться якісні фотографії. . Після того як Ви обрали найбільш підходяще фото, потрібно визначитися, чи хочете ви передати зображення на 100% ідентичне оригіналу або стилізувати його по-іншому (додати колір або навпаки зробити чорно-білим або монохромним, змінити фон або «переодягнути» головного героя).

Якщо Ви не знаєте яку саме фото вишивку замовити – зателефонуйте нам, і ми разом вирішимо що краще зробити: або вишивку з відсканованих фото, або сімейний вишитий портрет.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp