Розмір фото вишивки та кількість людей на одному полотні

Розмір фото вишивки та кількість людей на одному полотні

Розмір вишивки фото (визначаємось із розміром вишивки портрета, вишивки метрики).

Наші замовники часто запитують: “Який розмір портрета вибрати?”.

Звичайно ж, чим більший розмір фото вишивки, тим реалістичніше, достовірніше в результаті вийде вишитий портрет.

У цій статті ми хотіли б надати Вам кілька рекомендацій щодо вибору розміру під майбутній портрет або вишивку метрики.

Власне, навіщо рекомендації? – Запитайте Ви. Ціна вишитого портрета безпосередньо залежить від його розміру, відповідно, людина, виходячи зі своїх фінансових можливостей, сама вирішує, полотно якого розміру вона може зараз замовити. Але є одне але.

 размер фото вышивки

Також часто наші клієнти, замовники запитують:

Чи впливає на ціну вишитого портрета кількість людей на полотні?

Ні, ціна залежить від параметрів фото вишивки. Кількість людей на вишитому портреті на ціну не впливає.

Почувши таку відповідь, клієнти, часто з незнання, замовляють, наприклад, полотно 20 см на 30 см – і просять вишити на цьому розмірі бабусю, дідуся і четверо онуків. Чому б і ні спитайте Ви? Якщо ціна на картину не залежить від кількості вишитих на портреті людей – то чому б не вишити максимум?

На жаль. Не все так просто:

Давайте спочатку розберемося – вишита картина це не цифрова фотографія. На цифровому знімку 10 на 15 см. – може бути відбито 10 осіб, і всі 10 будуть чітко впізнаванні. Тому що фотографія складається із десятків мільйонів пікселів. У той час як картина, наприклад, 20 на 30 см – складається із 200 тисяч стібків. Стежок у свою чергу приблизно 2,7 міліметра. Щоб вишити, припустимо, одну людську вію – потрібно 20-40 стібків.

Я не хочу Вас заплутувати нюансами і специфікою роботи, пояснювати те, що можна вишивати не один десяток портретів, тому я напишу приблизні розміри на полотні безпосередньо для кожної людини.

У сантиметрах обличчя однієї людини (від верхівки до плечей) на вишитому портреті будь-якого розміру в ідеалі має займати у висоту не менше формату А4.

Тобто, якщо Ви замовляєте портрет 20 см. на 30 см. – ми рекомендуємо на полотні такого розміру вишивати ОДНУ людину. І, бажано, по вертикалі. Якщо вишивати по горизонталі, то можна урізати частину голови (там, до речі, виходить теж дуже красиво та оригінально)

У такому разі ми гарантуємо “промальовування” всіх дрібних “деталей”: тіні, плавні переходи, відблиски в очах, вії. размер фото вышивкиАдже в даному випадку розміру фото вишивки безпосередньо на вишивку обличчя ми виділили достатньо простору, місця. Стежкам є десь розгулятися. Як я вже вище писала, вишитий портрет 20 см на 30 см – складається приблизно з 200 тисяч стібків. І, якщо вишивати на даному розмірі одну людину, на обличчя піде приблизно 150 тисяч стібків (50 тисяч віддаємо деталям, одязі та фону). 150 тисяч стібків – більш ніж достатньо для однієї особи. Інша справа, якщо на портреті 20 см на 30 см – вишити трьох людей. Скільки у такому разі виходить на кожного із трьох людей? Правильно. Приблизно (якщо вишивати трьох людей по горизонталі) по 15 см. заввишки, і по 5 см. завширшки. Це дуже малі габарити для трьох людей. Для трьох людей підійде полотно 35 на 40 см. Для чотирьох людей 40 на 45 см. Таблиця розташована внизу цієї статті.

До речі, 28 см. на 36 см. це мінімальний розмір фото вишивки для двох людей. Максимальний для двох людей 45 см. на 50 см. Звичайно ж, чим більше полотно, тим більш чіткі всі деталі, риси обличчя і т.д, що безсумнівно величезний плюс.

Вишитий портрет передбачає радувати власника довгі роки … І, звичайно ж, хотілося б щоб він дійсно радував перш за все своєю красою.

Тому дозвольте дати Вам пораду: нехай на портреті буде менше людей – але він буде реалістичнішим і красивішим, ніж купа мала людей – і зовнішній вигляд вишивки, відповідно, не дуже … Наляписто і грубо.

ТАБЛИЦЯ РОЗМІРІВ

(у таблиці вказано максимальну кількість людей на портреті певного розміру)

  • розмір 20 на 30 – 1 людина
  • розмір 28 на 36 – 1 – 2 особи
  • розмір 30 на 40 – 1 – 2 особи
  • розмір 35 на 40 – 1 – 3 особи;
  • розмір 40 на 50 – 1 – 4 осіб

Наша студія портретної вишивки також розробляє схеми для вишивки бісером по фото (з перенесенням на полотно), та схеми хрестиком по Вашому фото.

Також ми пропонуємо до Вашої уваги портрети на дереві, портрети в алмазному стилі

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp