Що подарувати на випускну дитину?

Що подарувати на випускну дитину?

Позаду залишився дуже довгий, а головне значний період життя Вашого чада – шкільні роки. А це трохи чимало понад десять років. І тепер, Вам як батькам, хочеться якось особливо підкреслити, виділити цей день, презентувати якийсь пам’ятний, оригінальний подарунок. ”

Пропонуємо Вашій увазі оригінальний подарунок на випускний  –  портрет, вишитий за фотографією!!! Машинна, комп’ютерна фотовишивка. Фотовишивка захопить не лише саме чадо, а й рідних, друзів, однокласників! Найкращий презент підібраний з підтекстом, символічний, пам’ятний. Щоб, через роки, глянувши на вишитий портрет, на Вашого сина чи дочку, наринули спогади про ту, практично безтурботну пору – школу.

Роздумуючи, що подарувати на випускний дитині, ви зрозумієте, що вишитий портрет вирішить всі ці завдання. Він неодмінно здивує стилем та оригінальністю. Докладно передасть схожість натуралістичність та красу Вашого сина чи дочки. Відобразить на віки непорочність і молодість… Оригінально та незвичайно. Адже фото вишивка це не просто альбом або наручний годинник. Фото вишивка – це небанально, красиво та навіть практично.

Фото вишивка «Мить шкільного життя» прикрасить кімнату, як дитячу, так і її батьків. Вишитий портрет миттєво стане «визначною пам’яткою» квартири. Фотовишивка – це така картина, яка завжди вкаже на почуття стилю та смаку господарів.

Презентувавши своєму синові або дочці такий портрет, ви подасте подарунок, який збереже пам’ять про кращі шкільні роки. Тканина та нитки наповнять вишитий портрет трепетом першого дзвінка, шумом перерв між уроками, радістю перших п’ятірок. Такий чудовий презент – варіант номер один на випускній дитині!

что подарить на выпускной ребенку, подарок на выпускной ребенку, фото вышивка, заказать вышитый портрет

Навіть просто вишитий портрет випускника назавжди збереже незабутні емоції – “Класична фото вишивка”.

Фотовишивка – це унікальна річ. Портрет, може бути повністю ексклюзивний і індивідуальний. А найголовніше, він ніколи не втратить своєї актуальності.Вишитий портрет може бути виконаний в будь-якому напрямку. Від бароко до рококо, стилізован під будь-яку епоху. Подаруйте на випускній дитині  потішний колаж-вишивка «Від Першого до Останнього дзвінка». – “Школа. Митті мого життя”. Чи справжній VIP  Подарунок «Моя улюблена школа». Або «Олександр Македонський», де сина «прикрасять» обладунками, «всадять» на коня, а в руки вкладуть атестат. Таким чином, можна втілити будь-який задум за допомогою унікальної техніки photostich.

А уявляєте, якщо Ви в якості подарунка на випускний, піднесете дитині – її портрет першокласника!!! Це насправді вийде незвичайний презент. Такий подарунок зворушить будь-кого. Скажу чесно: якби мені свого часу піднесли на випускний такий незвичайний подарунок – я була б вдячна. Адже речі зношуються, гроші витрачаються. електроніка виходить з ладу … Взагалі то, все недовговічне … Інша справа вишита фотографія. Такий презент радуватиме власника не один десяток років…

І через роки подарований вишитий портрет знову і знову нагадуватиме про школу, про радісні моменти, про перше кохання.

Подаруйте на випускний дитині добрі спогади про дитинство – вишивку миттєвостей безтурботного щастя. Адже час так швидкоплинний, і часом хочеться хоча б у спогадах повернутися в минуле… А пам’ятаєте, нам, дітям, завжди хотілося якнайшвидше вирости: швидше піти в сад, потім ми мріяли про школу… Потім мріяли інститутом і заміжжям… А тепер ми все це переживаємо наново… Тільки вже зі збоку. Якщо можна так висловитися “Очі наших дітей”.

Наші ціни на фото вишивку Вас приємно здивують.

Замовте портрет свого чада, і вже через кілька днів у Вас на руках буде незвичайний і оригінальний подарунок!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp