Вишивка диптих (картини диптих)

Вишивка диптих (картини диптих)

Складений удвічі – саме так буквально з грецької можна перекласти визначення  диптих. Так, так, саме так. Картина складається з двох, різних за розміром та формою частин. Стародавні римляни та греки використовували це слово для позначення перших «блокнотів». Дві металеві або дерев’яні дощечки, з’єднані одна з одною, призначалися для записів та були прототипом сучасної записної книжки. До речі, як і сучасне канцелярське приладдя, ці картини так само прикрашали із зовнішнього боку орнаментом та коштовним камінням. Останнім часом намітився тренд використовувати малюнки як елемент декору. Така картина дозволяє з одного боку зробити інтер’єр закінченим, а з іншого – передати майстерність художника, фотографа або майстрині вишивальниці.

У релігійній сфері такий варіант вишивки – це розміщений на двох аркушах список імен, що згадуються під час літургії.

Крім того церкви прикрашали цими творами мистецтва (подвійними іконами та подвійними вівтарями). Аналогом цього виду мистецтва в слов’янській культурі є складень. Більш детально я розповім вам у наступній статті.

Сьогодні вишивка диптих – це оригінальний малюнок, або фрески або гравюри, які об’єднані спільним сюжетом чи ідеєю.

Саме така картина  дозволяє поєднати в собі образотворче та фото мистецтво та передати багатство колірної палітри без шкоди для точності та якості зображення.

Те вишивальне обладнання та витратний матеріал, які використовуються сучасними майстринями, дозволяють не просто створювати оригінальні картини, а й відтворювати на тканині шедеври світових художників та фотографів.

Безперечно, такий шедевр стане прекрасним подарунком молодятам на весілля, якщо за основу сюжету вибрати винуватців урочистостей. Такий подарунок не лише порадує обдарованих і прикрасить вітальню, а й стане символом довгого спільного життя.

Завдяки різноманітності сюжетів, теплоті фарб і відтінків, точної передачі зображення машинна вишивка диптих стала гідною прикрасою сучасних інтер’єрів. Незважаючи на те, що малюнки диптих і триптих використовувалися для прикраси приміщення сотні років, сучасна технологія вишивки зробила, вишивку доступними для багатьох. Машинна вишивка дозволяє відтворити і передати зі 100%-ою точністю найтонші нюанси фотографії.

У цій оригінальній техніці Ви можете замовити:

– вишивку дитячої метрики

– вишивку весільної метрики

– вишивку сімейного портрета

– вишивку зі старої фотографії

Вишивка диптих – унікальний витвір мистецтва!

– Це картинний ансамбль, що складається з двох секцій, які вишиваються окремо і кріпляться на деякій відстані одна від одної на стіну.

Загальна тематика або єдина сюжетна лінія картини робить їх частинами єдиного ансамблю. А техніка сегментарної передачі зображення дозволяє створити ілюзію руху, вдихаючи життя композицію.

За своєю точністю передачі зображення така картина не поступається фото вишивці, а за своєю красою – справжнім полотнам. А, об’єднавши в собі фото та образотворче мистецтво, картина, виконана в цьому стилі, перевершує їх за оригінальністю та унікальністю

Так само, цією унікальною технікою ви можете вишити картину хрестиком і самі, попередньо замовивши схему у наших майстрів, або зробивши її самостійно.

Картину диптих Ви можете замовити у нас на сайті, як за своїм іскізом, так і за запропонованим нами.

Попередньо ознайомтеся з цінами на наші послуги, які Вас, безперечно, приємно порадують.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp