Оригінальна вишивка

Оригінальна вишивка

Оригінальна вишивка – ось це завдання!

Ви колись замислювалися над значеннями слів, які ви вживаєте щодня? Напевно, ні. Кому спаде на думку щоразу «консультуватися» у словника, щоб дізнатися, що означає те чи інше слово, звідки воно прийшло в нашу мову та ін. Ну хіба що лінгвісту – мовознавцю. Всі ми часто використовуємо слова “оригінальний”, “оригінальність”. Чи знаєте ви, що воно означає? Оригінальний – це співвідношення за значенням, що з оригіналом. Тобто, якщо виникає питання, який подарунок можна подарувати, то відповідь захована в самому визначенні.

Оригінальний, тобто пов’язаний із оригіналом. А що може бути більш пов’язане з оригіналом, ніж його копія, тобто портрет? І оскільки технічний прогрес та комп’ютерна експансія не минула народної творчості, у нас сьогодні набагато більше видів портретного мистецтва.

Наприклад, поєднавши вишивання та мистецтво фотографії, в результаті виходить фото вишивка.

Алмазна вишивка по фотографії – це унікальне за своїми властивостями та характеристиками мистецтво. З одного боку, вишитий портрет – це та ж високоточна передача зображення, що й традиційна фотографія. А з іншого – це завжди ефектніше.

Отже, якщо ви вирішили піднести оригінальну вишивку подрузі – замовте схему бісером, і зробіть її вишитий портрет. Причому ця унікальна техніка, не обмежує вас ні в розмірах портрета, ні в кольоровій гамі, ні в сюжетній лінії.

Замовити портрет можна і з урахуванням особистих уподобань, і з урахуванням професійного виду діяльності, і навіть з урахуванням інтер’єрного вирішення житла. Наприклад, якщо людина максималіст – ідеальним рішенням буде фото на дереві.

Техніка «photostich» дозволить відтворити на тканині її портрет, надавши характеристикам певної строгості та діяльності.

А може, фільм «Дівчина. Небо. Літак» саме про вашу подругу і вона працює стюардесою. У такому разі, що може бути більш оригінальним, ніж картина в уніформі на тлі авіалайнера.

Або ж у Вашої подруги весілля, і Ви шукайте що подарувати подрузі на весілля… І, звичайно, хотілося б подарувати подарунок, що найбільш запам’ятовується! У такому разі можемо Вам запропонувати вишивку весільної метрики

Вишивку сімейного портрета – можна піднести заміжній дівчині. Кохана дружина і мама оточена своїми домочадцями, – що може бути милішим? Напевно, людина зрадіє такому незвичайному подарунку.

Головна особливість техніки photostich – ніяких обмежень ні за колірною палітрою, ні за тематикою.

Як можна підібрати картину під інтер’єр? Дуже просто. Якщо інтер’єр витриманий у стилі мінімалізм чи модерн – замовте картину в монохромній чи чорно-білій гамі. Якщо квартира вашої подруги рясніє яскравими фарбами – кольорова вишивка гармонійно впишеться в обстановку.

Виявляється, підібрати хороший презент не так і складно, головне Ваша фантазія та майстерність вишивальниці.

Замовити оригінальну вишивку Ви можете прямо зараз, і вже через три дні у Вас буде на руках готова робота!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp