Повна вишивка бісером

Повна вишивка бісером

У рукоділлі одна з найпопулярніших технік – повна вишивка бісером. Коли все полотно з вихідним малюнком зашито мініатюрними намистинками, ми отримуємо чудову і яскраву картину. Працюючи в такій техніці, необхідно починати з центру полотна і далі пришивати по одній намистинці, слідуючи ескізу.

Без індивідуальної схеми тут не обійтися і цю важливу частину роботи краще довірити професіоналам. Наша студія створює унікальні схеми за Вашими фотографіями або картинами для цієї захоплюючої творчості, а також для вишивання хрестом та алмазної вишивки.

Процес роботи з бісеринками настільки затягує та поглинає, що можна забути про час та простір! Це один із способів відпочинку для душі, що приносить їй спокій та умиротворення.

При розробці (замовленні) схеми бісером по фотографії варто враховувати, що одна бісеринка – практично 2,5 мм в діаметрі. Тобто, щоб вийшов реалістичний портрет, необхідно завширшки дати як мінімум 130- 150 бісерин. А це, ні багато ні мало – 30 – 35 сантиметрів. Тільки за такого мінімального розміру можна досягти хорошого результату, у нашому випадку розробити реалістичну правдоподібну схему. Портрет, який Ви можете побачити зліва, розроблено у розмірі 40 на 60 см.

Однак давайте для початку пройдемося теоретичною частиною процесу. Отже, схема готова, що далі? Отримавши від нас розшифровку символів, Ви можете вирушати до магазину для покупки основного матеріалу – бісеру. Капронові або бавовняні нитки білого або бежевого кольору підійдуть якраз. Натягнути тканину краще на п’яльці прямокутної форми або дерев’яну рамку, прикріпивши її кнопками. Так само можна порекомендувати застелити стіл однотонною тканиною (краще білої), тоді, при випаданні бісеру з рук Ви легко його відшукаєте на тканині. так само дуже важливим є питання освітлення. Щоб не псувати зір (таки робота вишивки бісером копітка), рекомендуємо поставити на робочому місці лампу з денним освітленням. Знадобляться бісерні голки від 10 до 16 залежно від розміру бусинки. Зазвичай, схеми для вишивки бісером розробляються під десятий номер, оскільки він найпоширеніший, і його найлегше купити. Тепер Ви готові до роботи та можна приступати.

Мине зовсім небагато часу і перед Вами заграє предмет мистецтва, зроблений Вашими руками. А якщо Ви піднесете картину в техніці повна вишивка бісером, у подарунок, вона приємно здивує і порадує Ваших близьких і друзів.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp